PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=135248}
7,2 51 954
oceny
7,2 10 1 51954
CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku
powrót do forum serialu CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

uwaga !!!!

ocenił(a) serial na 9

to informacja dla tych co nie ogladali serialu od 5 kwietna serial bedzie na polsacie o 21:00 w czwartki wspaniale wszyskie zagadki w dostepnych telewizjach szkoda tylko las vegas to po polnocy ale bede mogl je obiektywnie ocenic narazie oceniam tak las wegas 9 miami 9.5

ocenił(a) serial na 10
kinoman85

Właśnie wyczytałam w programie telewizyjnym, że na Polsacie będzię ten serial! Super! Bardzo się cieszę, widziałam ze trzy odcinki na AXN i bardzo mi się podobał, na pewno lepsze od Miami, ale LV nic i tak nie przebije :)

ocenił(a) serial na 9
effa5

po co ja informuje was ze bedzie serial na polsacie zapomilaem ze polowa sciagnela z neta plowa zobaczyla Axn wiec kogo ciekawi ze serial na polsacie znow jakis milosnik napisze ze do dupy lektor na szczecie ktos zauwazyl moj opis ha i dzienki tej osobie

ocenił(a) serial na 8
kinoman85

mnie ciekawi i bo jeszcze nie oglądałam a uwielbiam csi LV. nie ma się co bulwersować (tymbardziej o AXN) co za zarzuty hahahaha

ocenił(a) serial na 9
kinoman85

Świetnie! Dziś widziałem reklmaówkę CSI NY i wprost uwierzyć nie mogłem...all Zagadki w normalnej dostępnej TV :D.

ocenił(a) serial na 8
Osiol

Ci co nie mają kodowanych TV, ani dobrego internetu to zobaczą na Polsacie, który staje się taka serialowa stacją w pozytywnym tego słowa znaczeniu.

ocenił(a) serial na 9
MoszeUsz

Dopiero co udało mi się cudem skompletować 1 sezon z lektorem, a tu Polsat wyskakuje z emisją. Jak na złość :) Ale dobrze, nieraz miło będzie sobie obejrzeć. Zyska na tym serial, bo zdobędzie nowych odbiorców. I jeszcze co do lektora to w tym serialu akurat jest dobry. Mam część odcinków CSI: LV z napisami i lektor wypada przy tym bardzo dobrze.

ocenił(a) serial na 9
dzarek_3

no fakt lektor Piotr Borowiec jest moim ulubionym lektorem udziela rowiniezglosu do miami

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones