SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

House of Mouse

2001-2004 20 min.
6,8 754
oceny społeczności
6,8 10 1 754
92
chce zobaczyć
"Cafe Myszka" to animowany serial produkcji Disney Channel. Występuje w nim większość bohaterów animacji z wytwórni... więcej

Ten serial nie ma jeszcze zarysu fabuły.
{"seasons":[3,2,1]}
52
gatunek
produkcja
Annie Najlepsze indywidualne osiągnięcie: dubbing w animowanej produkcji telewizyjnej w roku 2003 dla Corey Burton
{"newestEpisodes":{"link":"/serial/Cafe+Myszka-2001-123925/episode/--seasonNumber--/list"},"bestSeasons":{"ajax":"/iri/ajax/bestSeasons/123925","link":"/serial/Cafe+Myszka-2001-123925/seasons/ranking"},"bestEpisodes":{"ajax":"/iri/ajax/bestEpisodes/123925","link":"/serial/Cafe+Myszka-2001-123925/episode/ranking"}}

"Cafe Myszka" to animowany serial produkcji Disney Channel. Występuje w nim większość bohaterów animacji z wytwórni Disneya, jak: Piotruś Pan z kolegami, Kopciuszek z myszkami, Hades z pomocnikami, Królewna Śnieżka z krasnoludkami i wielu wielu innych. "Cafe Myszka" to bar, którego gospodarzem jest Myszka Miki, a jego pomocnicy i"Cafe Myszka" to animowany serial produkcji Disney Channel. Występuje w nim większość bohaterów animacji z wytwórni Disneya, jak: Piotruś Pan z kolegami, Kopciuszek z myszkami, Hades z pomocnikami, Królewna Śnieżka z krasnoludkami i wielu wielu innych. "Cafe Myszka" to bar, którego gospodarzem jest Myszka Miki, a jego pomocnicy i jednocześnie pracownicy baru to Kaczor Donald z Daisy i siostrzeńcami, Goofy z Maxem, Myszka Minnie oraz Klarabella z Horacym. W barze tym zawsze dzieje się coś niezwykłego, a przygody bohaterów przerywane są klasycznymi animacjami z wytwórni Disneya.

studio
Walt Disney Television Animation
inne tytuły
Disney's House of Mouse (pełny tytuł) USA
Więcej...
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Może by tak reboot?

  KyloDrillerPL

  Bo wiecie, 16 lat minęło i przydał by się reboot. Jeżeli koedykolwiek będzie taka opcja, to mogliby dodać postacie z ich nowych filmów 3D (Albo zrobić coś jak w Gumballu, albo te postacie rysować w 2D)

  • filmy puszczane w Cafe Myszka

   Grobir001 ocenił(a) serial na

   Wszystko jasne, że filmy puszczane w "Cafe Myszka" to odcinki z serialu "Mickey Mouse Works"

   • Ile odcinków?

    Draconis

    Wie może ktoś ile cała bajka ma odcinków?

   • KOCHAŁEM TEN SERIAL!!!!

    MAKowiec24

    jak byłem młodszy, teraz też z chęcią bym go obejrzał

    • Genialne!

     użytkownik usunięty

     wszyscy bohaterowie klasyków Disneya w jednej kreskówce. to musicie zobaczyć :>

    Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.