Gra wideo

Disney Epic Mickey 2: The Power of Two

2012
6,8 112
ocen społeczności
6,8 10 1 112
60
chce zagrać
"Epic Mickey 2" to kontynuacja hitu Warrena Spectora w nowej odsłonie. Poprzednia część gry odniosła ogromny sukces i... więcej

Ta gra nie ma jeszcze zarysu fabuły.
gatunek
premiera
deweloper
Blitz Games
wydawca
Disney Interactive Studios
deweloper
Heavy Iron Studios
więcej...
Disney Epic Mickey 2: Siła dwóch
Zwiastun nr 1
Disney Epic Mickey 2: Siła dwóch
Zwiastun nr 2 - E3 2013
Disney Epic Mickey 2: Siła dwóch
Klip polskie intro
Disney Epic Mickey 2: Siła dwóch - Zwiastun Nr 1 Pierwszy zwiastun gry "[b][videogame=648974]Epic Mickey 2: The Power of Two[/videogame][/b]". Premiera tej jesieni na konsolach PlayStation 3, Xbox 360 oraz Nintendo Wii.
Top gier wideo 67 komentarzy
Bogowie świata gier

"Epic Mickey 2" to kontynuacja hitu Warrena Spectora w nowej odsłonie. Poprzednia część gry odniosła ogromny sukces i sprzedała się na całym świecie w ponad 3 000 000 egzemplarzy! Fanów Myszki Miki ucieszy z pewnością fakt, że druga część produkcji dostępna będzie w pełnej polskiej wersji językowej na PC i konsole. Jest to największa"Epic Mickey 2" to kontynuacja hitu Warrena Spectora w nowej odsłonie. Poprzednia część gry odniosła ogromny sukces i sprzedała się na całym świecie w ponad 3 000 000 egzemplarzy! Fanów Myszki Miki ucieszy z pewnością fakt, że druga część produkcji dostępna będzie w pełnej polskiej wersji językowej na PC i konsole. Jest to największa lokalizacja w historii gier dziecięcych w Polsce – przetłumaczono i zdubbingowano ponad 10 000 kwestii dialogowych dla 20 postaci głównych oraz 50 postaci drugoplanowych! Głosów użyczyły największe gwiazdy, wśród których usłyszymy m.in. Krzysztofa Tyńca, Kacpra Kuszewskiego i Jarosława Boberka. Największą zmianę w porównaniu z "Epic Mickey" stanowi kooperacja dwóch bohaterów. Gracz, aby pokonać kolejne przeszkody i rozwiązać zagadki będzie musiał wykorzystać współpracę, zdolności, zalety Mikiego i Oswalda, którzy uzupełniają się nawzajem. W każdej chwili do rozgrywki może dołączyć drugi gracz, by wspólnie w trybie multiplayer stawić czoła Szalonemu Doktorkowi.

studio
Blitz Games (deweloper) / Disney Interactive Studios (wydawca) / Heavy Iron Studios (deweloper) / Więcej...
inne tytuły
Disney Epic Mickey 2 (tytuł skrócony) USA
Więcej...
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych
Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.