PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=110868}

Carnivàle

7,9 8 524
oceny
7,9 10 1 8524
8,3 3
oceny krytyków
Carnivàle
powrót do forum serialu Carnivàle

po prostu wypisz wymaluj. trzeci sezon zablokowany przez KRRiTV

stefanwaldek

jak ci się nie podobało to po co oglądałeś? a jak nie oglądałeś to po co się wypowiadasz?

mazoorex

Diagnoza niczym z dr. House'a "Lecz się na nogi bo na głowę już za późno" z tym całym Radiem Maryja to chyba walnąłeś bez sensu

ocenił(a) serial na 6
Quiet_man

A ja się po części zgodzę. Liczba elementów religijnych etc jest zdecydowanie zbyt duża. Większości polskiego społeczeństwa by się spodobało, ateiści mogą nie dać rady.

ocenił(a) serial na 10
era

Jestem ateistą i dałem rade.
To wszystko zależy od nastawienia. Jeżeli jednym z głównych bohaterów jest ksiądz to nie ma co narzekać, albo oglądasz albo nie. Wkurzają mnie natomiast wstawki religijne w filmach nie poświęconych religii.

Co do RM to ma racje. Wypisz wymaluj.

użytkownik usunięty
era

Tak, jasne, jak elementem religijnym ma byc ksiadz, ktory okazuje sie morderca i erotomanem, albo cudotworca, ktory zabija pare osob, to chyba nie wiesz o czym piszesz :D

użytkownik usunięty
mazoorex

"jak ci się nie podobało to po co oglądałeś?"

Gratuluję intelektu. Chyba żeby stwierdzić, czy mu się podobało czy nie musiał to najpierw obejrzeć, prawda?

stefanwaldek

Ale jak genialnie została oddana natura tego typu formacji religijnych. Ślepy pęd owiec za pasterzem, który niejeden grzech ma na sumieniu. Jak dla mnie serial świetny. To chyba pierwsza produkcja, w której do samego końca nie wiadomo, o co tak na prawdę chodzi. Szkoda, że HBO zawiesiło produkcję, bo wiele wątków pozostało bez wyjaśnienia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones