PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=557746}

Cena miłości

Aşk ve Ceza
6,8 292
oceny
6,8 10 1 292
Cena miłości
powrót do forum serialu Cena miłości

Taki jest oryginalny tytuł , serial zapowiada się ciekawie, tylko co Ci Turcy mają z tymi klanami...

ocenił(a) serial na 5
HotChocolate90

Savas i Yasemin w końcu się spotkali, ciekawe co z tego wyniknie ? I trzeba pamiętać, o teściu, który szykuje się na Savasa.

HotChocolate90

No fajnie ,że się spotkali bo ile można czekać. Cicek już coś zaczęła czuć do Savasa.
Ta Sevgi to nieźle jest dwulicowa pasują do siebie z Borą.

ocenił(a) serial na 5
Kinomaniaczka_95

Ja jakoś nie kibicuję wątkowi Savasa i Yasemin. Spędzili razem jedną noc a on od razu się w niej zakochał. Dla mnie to niedorzeczne, mało wiarygodne. Jak można kochać kogoś, kogo w ogóle się nie zna? Wersja z Cicek była by bardziej realistyczna.

ocenił(a) serial na 5
HotChocolate90

Wyglada na to, że Cicek zakochuje się w Savasu. W sumie powiem, że te jej uczucie na pewno jest prawdziwsze i dojrzalsze, niż rzekoma miłość Savasa do "kopciuszka Yasemin" o której kompletnie nic nie wie.

Poza tym, lubię wymyślac sobie własne wersje różnych produkcji i powoli krystalizuje mi się w głowie inna wersja Ask ve cezy.

ocenił(a) serial na 5
Kinomaniaczka_95

Zainteresowanie chyba kiepskie. Serial leci już z 3-4 tygodnie, w poniedziałek emisja 19 odcinka a na forum....ledwie 43 posty.

HotChocolate90

Ja sobie dziś nadrobiłam dwa odcinki.
Czicek już zakochana w Savasu myślałam ,że mu wyzna miłość ,ale pewnie niedługo to zrobi żal mi dziewczyny ,ale cóż taki scenariusz.
Yasemin- Savas ich sceny nie rażą w oczy mam nadzieje ,że nie będą się rozchodzić i schodzić tak jak w Tysiąc i jednej nocy.

ocenił(a) serial na 5
HotChocolate90

Masz rację. Ja osobiście zaczęłam oglądać go z wielkim entuzjazmem, lecz serial staje się coraz bardziej nudny. Wątek Sawasza i Jasemin może jeszcze jakoś się rozwinie, ale cała reszta to porażka. Np. agencja w której pracuje Jasemin - wszyscy jacyś ospali i snują się tylko po biurze. Wkurzają mnie rodzice Cziczek - zwłaszcza jej ojciec. Denerwuje mnie Jasemin, że nie powiedziała Sawaszowi prawdy o dziecku. A tej Cziczek to mi po prostu żal. Jak można godzić się na takie życie ? Dobrze, że chociaż może studiować. Ale w domu Sawasza czuje się jak w złotej klatce i zaczyna go kochać, a ten ugania się za inną. O ile jeszcze mogę uwierzyć w miłość od pierwszego wejrzenia, czy pierwszej rozmowy z ukochaną osobą, o tyle nie bardzo wierzę tutaj, że Sawasz mógł po jednym spotkaniu po jednej godzinie z Jasemin tak się zakochać. Chyba ten aktor (Murat) gra takie role. Z tego, co pamiętam, to w Królowej jednej nocy też był jedną noc z "Hurrem" i miał z nią syna. W serialu ASI też gra główną rolę z niejaką Tubą. Chyba tam ma najładniejszą partnerkę. Ale sceny miłosne chyba najbardziej przekonywujące są jednak z Jasemin. Najgorsze jest to, że on chyba nigdy nie będzie z Cziczek, a mógłby chociaż spróbować.

Kinomaniaczka_95

Ja myślę, że Sevgi ma swoje porachunki z Borą, ale w stosunku do Yasemin jest w porządku. Oczywiście pomijając incydent z podpuszczoną modelką, który Yasemin chyba wyszedł na dobre,bp uniknęła błędu. W ogóle to coś mi się wydaje, że Borze wpadła w oko siostra Savasa...

jomar

No niestety widać ,że z tego Bory to niezły cwaniaczek pewnie z Nazan będzie ze względu na pieniądze.

Kinomaniaczka_95

Ale z tego Mustafy to niezły gnojek. Rozpuszczony, jak dziadowski bicz, źle wychowany, arogancki, podły i do tego zwykły bandzior. A mamusia go będzie teraz bronić, mam nadzieję że Savas nauczy go rozumu.

telimena79

A ja myślę, że Szahnur da mu wreszcie popalić, tak jak było w przypadku jego krętactw, kiedy syn Nazan wpadł do basenu. W ogóle to Mustafie przydałby się psycholog, bo gnojek źle skończy

jomar

Oby , a Mustafie to raczej przydałby się pas na dupie niż psycholog...:)))

telimena79

No dzisiaj to było przegięcie Savas chciał by poniósł konsekwencje ,ale matka niestety pokrzyżowała mu plany szkoda bo tak dostałby karę ,a tak mu się upiekło.

jomar

W takiej pięknej rodzinie to jak ma skończyć? Matka wygląda jak czarownica, czaruje wszystkich wciskając ludziom jakieś konserwatywne bzdury, cały czas ględzi o moralności i dobrych obyczajach a traktuje własną synową jak śmiecia i pali jej ubrania, i nie przeszkadza jej, że utrzymuje się z produkcji narkotyków. Najstarszy synek, taki inteligentny i wykształcony ale nagle zdziwiony, bo "o niczym nie wiedział". Sam nie ma oporów przed perfidnym szantażowaniem innych ludzi w celu wyciągnięcia z nich pieniędzy, jak na mafioza przystało. No dramat po prostu. W takiej ciemnej, ignoranckiej, nietolerancyjnej, konserwatywnej i zepsutej rzeczywistości Wschodniej Turcji taki młody, bogaty myśli że jest księciem i wszystko mu wolno, nic więc dziwnego, że drobne różnice zdań z ludźmi załatwia przy pomocy noża.

ocenił(a) serial na 5
Kinomaniaczka_95

Bora jest okropny, myślę, że nie będzie jednak z Nazan, nawet ze względu na pieniądze. Wyraził się o niej do Sevgi bardzo pogardliwie (wdowa, półanalfabetka), natomiast to zwykły kobieciarz bez sumienia. A Sevgi jest w nim zakochana. Co do Jasemin i Sawasza - ich sceny miłosne są jakieś mdłe. Może i nie będą od siebie odchodzić i schodzić się jak Onur i Szeherka, ale też żadnej chemii u nich na razie nie widać. Serial robi się coraz bardziej nudny, a mnie najbardziej jest żal Cziczek. Biedna dziewczyna, zakochała się w swoim mężu, a on kocha inną. I co to za życie ma w jego domu, niczym w więzieniu. Dobrze, że chociaż może studiować. Niby dobry z niego człowiek, ale mężem jest tylko na papierze. I jeszcze nie powiedział prawdy Jasemin, że jest żonaty. Ona jemu też nic nie powiedziała o dziecku. Ojciec ma prawo wiedzieć, że ma dziecko !!!

ocenił(a) serial na 5
AnkaJ_3

Cóż, takie jest chyba główne założenie serialu. Że miłość zwycięża i pokonuje tradycję i przymus, dla tego sądzę, że scenarzyści rozpisali akcję serialu tak, ze na koniec postacie Savasa i Yasemin będą razem. Zastanawiam się tylko, jak scenarzyści zdecydowali się rozwiązać wątek Cicek?

HotChocolate90

Znajdą jej pewnie jakiegoś mężczyznę.

ocenił(a) serial na 5
Kinomaniaczka_95

Ciekawe kogo?

HotChocolate90

https://www.youtube.com/watch?v=Xn45zkNzrdo

a tego dostanie , czas 2, 21
zdradzę jeszcze , że on będzie miał dziecko , córeczkę

HotChocolate90

https://www.youtube.com/watch?v=mo-AtnN6SI4

tu od 0,36 cała rodzina , nie tylko dostanie nowego faceta ale od razu i córkę

ocenił(a) serial na 5
Idiszka

Dopiero w ostatnio obejrzanym odcinku Sawasz dowiedział się, że ma synka Omera, a kilka odcinków dalej on powie Jasemin, że jest żonaty z Cziczek.

ocenił(a) serial na 5
Idiszka

Czy to będzie ten facet, który niedawno pojawił się w serialu, ten kolega Sawasza ? Całkiem przystojny, ale ta jego córka to duża pannica, Ma 13 lat, a wygląda na więcej. Ja myślałam, że będzie to mężczyzna z małym dzieckiem, a nie z dorastająca panienką.

ocenił(a) serial na 5
Kinomaniaczka_95

Ja już nie mogę tego oglądać. Ahmet Moran kazał podtopić własnego syna, aż ten nie przeżył. Jaką trzeba być kanalią, żeby młodemu chłopakowi tak zrobić, tylko dlatego, że ten "za dużo gadał". Litości.

AnkaJ_3

Ta scena była rzeczywiście okropna pokazała całe okrucieństwo Ahmeta Morana swoje dzieci ma za nic liczy się tylko dla niego tradycja obrzydliwy dziad na szczęście przyjdzie mu zapłacić za to wszystko.

ocenił(a) serial na 5
Kinomaniaczka_95

Wiem, podobno niedługo Ahmet Moran zginie z rąk Mustafy, ale w więzieniu za to, co zrobił synowi, nie będzie siedział. A teraz się porobiło - Sawasz w więzieniu, bo Policja myśli, że on te narkotyki przewoził. Jasemin okaże się, że jest w ciąży z drugim dzieckiem, a ta idiotka Nazan wyszła za Borę. Czy ona nie widzi, jak Bora ją traktuje, że zależy mu tylko na jej pieniądzach ? A ten kolega Sawasza, z tą 13 - letnią córką, to chyba będzie potem z Cziczek ? Tak mi się wydaje. Bo ktoś tu u góry pisał, że znajdą dla Cziczek jakiegoś faceta z córeczką. Ale to może nie ten, bo ta córka to trochę za duża. Może to będzie jakiś tatuś z maleńką córeczką.

ocenił(a) serial na 5
Kinomaniaczka_95

Miałaś rację. Bora ożenił się z Nazan ze względu na pieniądze. Pewnie niedługo ją porzuci. Czy ktoś oprócz mnie jeszcze to ogląda ?

AnkaJ_3

ja też to ogladam

AnkaJ_3

Bora manipuluje Nazan aż się przykro robi tak prędko jej nie porzuci Nazan niestety na własnej skórze odczuje co to za człowiek myślę ,że jak zamieszka z nimi jej synek to zacznie po woli wychodzić prawdziwe oblicze Bory już gołym okiem widać ,że nie chce Barana.

Kinomaniaczka_95

Mnie ostatnio zaczyna irytować Cziczek. Savasz jej od początku mówił ,że ona jest dla niego bratową i tak pozostanie ,a ona teraz unosi się jej honorem ,a rozwodu to pewnie nie chce dać nie z obawy o swoje życie tylko się mści na nim i Jasemin.

ocenił(a) serial na 5
Kinomaniaczka_95

Zgadzam się z tym, że Cziczek robi to z zemsty, może bardziej złośliwie niż z zemsty, bo nie ma powodów do zemsty. Chyba że ze złości, że wtedy w Vanie po pogrzebie brata zostawił ją w nocy i wyjechał. Ponoć Cziczek ma być z jakimś facetem, który ma córkę. Czy to ten kolega Sawasza, który już się pojawił ? Nie pamiętam, jak ma na imię, ale jego córka od razu polubiła Cziczek. I jeszcze jedno - przed chwilą czytałam pełną obsadę serialu i Barana gra Efe Cinar, ten sam, który grał Kaana w 1001 nocy. Zdziwiłam się, bo w ogóle nie jest podobny. Może to jakaś pomyłka ? Nie wiem, jak Tobie się wydaje, czy to jest ten sam chłopiec ?

ocenił(a) serial na 5
AnkaJ_3

To raczej nie chłopiec, który grał Kaana. Ale to nie jedyni aktorzy z "1000 i 1 nocy", którzy tutaj występują.

ocenił(a) serial na 5
HotChocolate90

Wiem o tym. W sumie to kilka by się uzbierało. Np. Firdews to tutaj mama Jasemin, Nadide to Szahnur Baldar, Nazan w "1001 nocy" była siostrą Jamana, tego od Cansel, a ojciec Sawasza, który zginął w wypadku to tam był ojcem Jamana. Ale mały Baran to nie jest Kaan. Już zgłosiłam pomyłkę. Nie wiem, czy coś z tym zostanie zrobione.

AnkaJ_3

Mnie w tym serialu strasznie denerwuje matka Jasemin te jej płacze są irytujące.
Javuz z początku wydawał się być inny niż jego ojciec ,ale teraz pokazuje swoje oblicze również niebezpieczny jeszcze teraz Jasemin wpadła mu w oko oj będzie ciekawie.

ocenił(a) serial na 5
Kinomaniaczka_95

Ja nie wiem, czy Jasemin wpadła w oko Jawuzowi, ale myślę, że jemu chodzi o to, żeby odciągnąć ją od Sawasza. Może myśli, że Sawasz będzie jeszcze z Cziczek. Tak ją do tego namawia, niby żeby zapobiec rozlewowi krwi między klanami. Ja też myślałam, że Jawuz jest inny niż ojciec, wydawał się bardziej rozsądny, a jednak.... A jeśli chodzi o matkę Jasemin, to mnie cały czas denerwuje, nie tylko, gdy płacze. Dużo lepiej grała swoją rolę, jako służąca Onura. Tutaj mi ani trochę nie pasuje jako matka takiej "laski" jaką jest bez wątpienia ta Jasemin.

ocenił(a) serial na 5
Kinomaniaczka_95

Jeszcze jedno - cały serial dosyć ciekawy, chociaż widziałam wiele lepszych tureckich seriali, ale dalej do mnie nie przemawia ta wielka miłość Sawasza i Jasemin. Owszem, obydwoje atrakcyjni itd. Ale to nie jest miłość od pierwszego wejrzenia, tylko po jednej godzinie jednej nocy spędzonej razem. I to zupełnie przypadkowo. Czy to nie dziwne ?

AnkaJ_3

No ja oglądałam trochę do przodu i on się w niej zakochał nawet jej to wyzna.
A matka Jasemin to wkurza mnie niby chce dobrze dla córki ,ale jej rady przynoszą odwrotny skutek.
Co do miłości Jasemin i Sawasza to w sumie też się nadtym zastanawiam skoro Sawasz cały rok o niej myślał może ta właśnie uroda jego tak urzekła.
Serial może nie jest jakiś superowy ,ale i tak lepszy od Tysiąc i jednej nocy tutaj bohaterowie bardziej ogarnięci.

ocenił(a) serial na 5
Kinomaniaczka_95

Ja też oglądam trochę z wyprzedzeniem po rosyjsku i znam zakończenie. Jasemin rzeczywiście jest piękna, chociaż nie pierwszej młodości, ale może się podobać. A Jawuz niedługo uratuje życie jej i Omerowi. Chyba naprawdę się zakochał. I tak lepszy niż ten Mehmet, jej pierwszy narzeczony, który tak ją zdradził tuż przed ślubem. No i chyba nie jest aż taki okrutny jak jego ojciec. A co do porównania z innymi serialami, to widziałam wiele lepszych i gorszych tureckich seriali, ale do "1001 nocy" ten się nawet nie umywa. Ta sama wytwórnia go produkowała, minęło parę lat, ale jest dużo gorszy. Może i bohaterowie są tutaj bardziej ogarnięci, ale w ogóle fabuła, treść, i sytuacje z życia wzięte sprawiają, że "1001 noc" jest jednym z najlepszych seriali wszech czasów. Gdyby go tylko scenarzyści nie zepsuli pod koniec, te kilkanaście ostatnich odcinków. Takie jest moje zdanie. No i wreszcie dzisiaj Jasemin powiedziała Sawaszowi o ciąży.

AnkaJ_3

Mnie właśnie w Tysiąc i jednej nocy strasznie denerwowała Szeeherezada ,która jak tylko się o coś pokłóciła z Onurem to od razu z nim zrywała i zawsze to on musiał pierwszy rękę wyciągać mimo iż nieraz to on miał racje ,a ostatnie odcinki to już w ogóle maskara dobrze ,że był happy end.

ocenił(a) serial na 5
Kinomaniaczka_95

Mnie też najbardziej ona denerwowała. To scenarzyści zrobili z niej taką idiotkę, która nie ma rozumu, dopiero musi wszystko przemyśleć, zanim dojdzie do logicznych wniosków. Krzywdziła przy tym innych, a najbardziej Onura. Dobrze, że on miał do niej świętą cierpliwość. Nie rozumiem, jak można tak robić na złość osobie, którą się kocha. Szkoda słów dla Szeherezady, już tyle na różnych stronach o tym pisałam. I Kerem też mi działał na nerwy, ten fałszywy niby - przyjaciel Onura. A w Cenie miłości chyba wreszcie zacznie się im wszystko układać. Sawasz rozwiedzie się z Cziczek i chyba weźmie ślub z Jasemin. A Cziczek też będzie z Hakanem, z tym wdowcem z 13 - letnią córką. Szkoda, że teraz on jeszcze podrywa tą całą Pelin, skoro jego córka jej nie znosi.

AnkaJ_3

No w Cenie miłości ostatnio się dzieje Jasemin zamieszkała z Sawaszem i jego rodziną oj łatwo to ona nie będzie miała z Szahnur ,któraś będzie musiała ustąpić.
Pala coś zaczyna kręcić z Dżejtą bezsensu wątek ma fajną żonę to zachciało mu się romansu ,a ponoć tak ją kocha.
Hakan i Cziczek no fajnie ,że będą razem jednak szkoda mi Pelin bo ją również lubię jest lepszą przyjaciółką zdecydowanie niż Sevgi mogłaby też być szczęśliwa.
Bora i jej przemiana widać ,że to chwilowe już wkrótce Nazan znowu będzie cierpieć.

ocenił(a) serial na 5
Kinomaniaczka_95

A ja myślę, że Szahnur z Jasemin jakoś się w końcu dogadają, że może jeszcze trochę czasu minie, ale jednak. Na pewno niezbyt komfortowo czuje się z tym Cziczek, no i chyba źle to znosi mama Jasemin. Ciekawe, w którym odcinku będzie ślub Sawasza i Jasemin, bo chyba do tego to wszystko zmierza.

Też uważam, że romans Dżejdy i Pali bezsensowny. Chyba tylko po to, żeby uatrakcyjnić serial, żeby coś się działo. Chociaż wrażeń nie brakuje.

Cziczek zasłużyła wreszcie na szczęście, ale niepotrzebnie wprowadzili romans Pelin z Hakanem. I teraz będzie nam żal Pelin, która wszystko sprzedała, żeby ratować firmę Sawasza.

A Bora - to szkoda nawet mówić. On nie potrafi ani być wierny, ani być dobry. Ta jego chwilowa zmiana, to chyba po to, żeby jak najwięcej uszczknąć z majątku Baldarów. Jaki potrafi być miły dla Nazan, nagle chce widzieć jej synka. Po prostu jestem w szoku.

Ciekawe też, co dalej będzie z Jawuzem. W ostatnim odcinku Sawasz go zabije, ale nie wiem za co. Rozumiem po rosyjsku, ale tutaj nie za bardzo załapałam, o co im poszło. I ciekawe, jak teraz w najbliższych odcinkach będą się układać relacje między nimi.

AnkaJ_3

ślub będzie w 101 odcinku

ocenił(a) serial na 5
AnkaJ_3

Jak skończył się wątek z drugim mężem Nazan?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones