8,4 32 233
oceny
8,4 10 32233
10 785
chce zobaczyć
{"rate":7.5,"count":2}
{"type":"film","id":134084,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/Trailer+Park+Boys-2001-134084/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum serialu Chłopaki z baraków
 • Wie ktos moze dlaczego aktor grajacy Trevora zrezygnowal/ Bardzo mnie to zasytanawia

 • daniel303_iwd ocenił(a) ten serial na: 10

  illkvx Trevor, a właściwie Michael Jackson (zbieżność nazwisk :D) zrezygnował z powodu tego że czuł się "oszukany" i niedoceniany grając w TPB (wg mnie dlatego że jego postać w serialu była gnębiona przez Rickiego, Juliana i Bubblesa i grana przez niego postać miała negatywny odbiór u widzów - to tylko moje przemyślenia). Zrezygnował z grania na rok przed końcem swojego kontraktu w serialu. Ponadto w sieci można znaleźć jego "krótki" list wyjaśniający całą sprawę ( w sumie tam pisze, prawie co drugi akapit, że chodziło o kasę :D)

  List Michael Jacksona, aka Trevor, tutaj link:
  https://libcom.org/library/trailer-park-boys-what-really-hap...

  a tutaj trochę informacji o nim na wiki TPB:
  https://trailerpark.fandom.com/wiki/Michael_Jackson

 • daniel303_iwd ocenił(a) ten serial na: 10

  daniel303_iwd Dodam że w którymś odcinków Cory (w sezonie 8) wytłumaczył co tak naprawdę się wydarzyło i dlaczego nie ma Trevora. OFC, to tylko na potrzeby fabuły:)).

  Fajnie że aktorzy/scenarzyści wpadli na taki pomysł "tłumaczenia" w fabule ludzi, którzy odchodzą z produkcji. Nie chcę spojlerować więcej bo to są fajne "smaczki" tego serialu :))

 • kubaszkliniarz ocenił(a) ten serial na: 9

  daniel303_iwd O co tam chodziło, bo w sumie nie pamiętam? Że on gdzieś wyjechał pracować?

 • daniel303_iwd ocenił(a) ten serial na: 10

  kubaszkliniarz Coś słabo oglądałeś :D. Cory wspominał że w czasie tej przerwy zrobili sobie wycieczkę po kraju i jechali stopem i Trevor wsiadł do innego auta niż cory i odjechał z zupełnie innym kierunku i.. ślad po nim zaginął


  W podobny sposób było wytłumaczone zniknięcie z obsady Lucy i Ray'a. Że rzeczywista prawda była zupełnie inna, a w serialu to "tłumaczyli" jakoś tak by fabuła to mogła ładnie i sprawnie przyjąć do "wiadomości"

 • reynewan79 ocenił(a) ten serial na: 10

  daniel303_iwd Dzięki za to.

 • Flashhh ocenił(a) ten serial na: 10

  daniel303_iwd daniel303_idw widać ze ty też słabo oglądałeś. Trevor z Corym byli w psychiatryku, po wyjściu lekarze radzili nie wracać na baraki do Juiliana i Ricka wiec postanowili podróżować, ostatni przystankiem był NY, chcieli się przejechać metrem. Cory wsiadł do metra a Trevor nie zdążył bo się zamknęły drzwi przed nim.
  Wychodzi na to ze Trevor zaginął w NY

 • oldzi11 ocenił(a) ten serial na: 9

  illkvx a czy ktoś wie dlaczego nagle zniknął J Rock z obsady?bardzo go brakowało w kolejnych sezonach!

 • Alan_46 ocenił(a) ten serial na: 7

  oldzi11 Po 10 sezonie Jonathan Torrens postanowił opuścić obsade, nie przez to że mu sie tam nie podobało czy coś, ale chciał porobić też inne rzeczy i po prostu nie chciał być znany jako J-Roc do końca swojej kariery aktorskiej