PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=780804}
6,8 917
ocen
6,8 10 1 917
Channel Zero: The No End House
powrót do forum serialu Channel Zero: The No-End House

Drugi sezon Channel Zero wg mnie jest nie tylko lepszy od pierwszego sezonu serialu (Candle Cove), ale podoba mi się bardziej niż dwa ostatnie sezony AHS.

No-End House od pierwszego odcinka trzyma w napięciu, a na koniec każdego odcinka chce się odtworzyć kolejny by poznać dalsze losy bohaterów. Co najważniejsze tym razem Channel Zero ma swój klimat i nie jest już nudnym, niedzielnym serialem.
Nie jestem pewien, ale mam wrażenie, że tym razem twórcy mieli większy budżet przy produkcji serialu. Nie znajdziemy w No-End House świetnej charakteryzacji chłopca z zębów z pierwszego sezonu, ale ciekawych i tajemniczych postaci nie braknie w drugiej odsłonie Channel Zero.
Mimo, że po trzecim odcinku No-End House trochę traci na tajemniczości i nie trzyma już tak w napięciu to i tak jest to wg mnie lepszy sezon CZ. Mam nadzieję, że przyszły sezon będzie czerpał więcej z domu bez końca niż z przerażającego programu dla dzieci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones