PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=489033}

Chaos;HEAd

Chaos;Head
6,3 661
ocen
6,3 10 1 661
Chaos Head
powrót do forum serialu Chaos;Head

Całe zobaczyłem

ocenił(a) serial na 9

i animek jest świetny 9/10 można pochwalić kreske no i rozbrajające zakończenie o ile zrozumiałeś . Animek nie jest dla głupich ciekawy świat itp jedyne do czego mogę się przyczepić to to że nie którzy ważni bohaterzy byli jak to powiem "płascy"

ocenił(a) serial na 6
szpeniorek

Tak, wiem że odpowiadam po 4 latach, ale dopiero co obejrzałem to anime - i sorry, nie jestem w stanie zrozumieć czego w tym zakończeniu można by nie zrozumieć!

Samo anime niestety mi się nie podobało, obejrzałem do końca bo nie było nic do roboty, i pierwsze odcinki były wciągające i ciekawe :)

ocenił(a) serial na 7
szpeniorek

MOŻLIWY SPOILER
No końcówka nie była raczej trudna w zrozumieniu, bo wszystko zostało pokazane w sposób jasny. Ale nie rozumiem hejtu na te serię. Fakt, w połowie zmienia się jakby gatunek, ale tylko dlatego tak to odbieramy, bo dowiadujemy się pewnych rzeczy i mamy inne spojrzenie na sytuację, mnie się bardzo podobał i początek i zakończenie (czy ktoś powiedział, że wszystko musi się kończyć tragicznie, żeby było dobre? Nie przesadzili ze słodkością więc jest ok)

rascal0pl

Nie wiem jakim trzeba być, eufemistycznie mówiąc nieinteligentnym, żeby nie zrozumieć końcówki jeśli historia rozkręcała się tak mozolnie:)(to tak do komentarza szpeniorka). Zakończenie ok, jak już pisałem główny wątek mógłby się bardziej dynamicznie rozwijać. Nie wiem czy jest sens o tym pisać, ale i tak to napisze, bohater jest jedną z najbardziej irytującą postacią jaką widziałem we wszystkich anime ever, tyle razy życzyłem mu śmierci w bardzo bolesnym okolicznościach(choć anime ma 12 ep.), przy każdej jego histerii puszczałem z moich ust wiązanka wulgarnych epitetów:D Nie uważam tego anime za złe ale nie zachwycam się, 5/10. Historia jest za prosta, nie ma tu emocji, bohaterowie są płascy jak papier, nie ma umotywowania dlaczego główny czarny charakter był "tym złym"(no i to "dla wyższego dobra"), do tego po wyciągnięciu Di-sword, żałosny Taku staje się w końcu mniej żałosny, jakby ktoś pstrykną jakoś przełącznik:) Seria nie ma do zaoferowania czegoś takiego jak odkrywanie stopniowe historii, każdą postać nawet poboczną można od razu zidentyfikować(powiedzieć że w pewnym momencie będzie etapem na drodze bohatera np. bezdomny który okazuje się ojcem Seny), to samo z naiwnością 2 wspólników Norose, za dużo było takich zwrotów w anime, żeby się tego nie domyślić..

Hitman21

wiesz ale z tym wyciągnięciem di sworda było wytłumaczone wcześniej że jeśli ktoś to zrobi to mu wraca 5 klepka ^^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones