Zapowiadało się na początku dobrze. Fabuła rozkręcała się z każdym
odcinkiem. Nie mogłam oderwać oczu od ekranu monitora i czekałam co
tydzień na odcinek. Jednak wszystko jakby przeminęło w 13 epizodzie.
Wiele jest takich anime, które widziałam i na samym początku fabuła mnie
zainteresowała, lecz przy końcu nie...