serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Chesapeake Shores

2016
42m
6,7 1 970
ocen
6,7 10 1 1970
Abby O'Brien powraca do rodzinnego miasteczka, z którego wyjechała w młodości. Zobacz pełny opis
Chesapeake Shores zobacz gdzie obejrzeć online

twórca

gatunek

produkcja

Abby O'Brien Winters (Meghan Ory) otrzymuje niepokojący telefon od młodszej siostry Jess (Laci J Mailey) z prośbą o pomoc w otworzeniu restauracji. Kobieta postanawia wrócić do rodzinnego miasteczka Chesapeake Shores. W trakcie pobytu, odpoczywa od codziennych problemów związanych z wymagającą pracą i rozwodem, a także odnawia kontakt zAbby O'Brien Winters (Meghan Ory) otrzymuje niepokojący telefon od młodszej siostry Jess (Laci J Mailey) z prośbą o pomoc w otworzeniu restauracji. Kobieta postanawia wrócić do rodzinnego miasteczka Chesapeake Shores. W trakcie pobytu, odpoczywa od codziennych problemów związanych z wymagającą pracą i rozwodem, a także odnawia kontakt z rodziną. Niebawem spotyka swoją miłość z młodości, Trace'a Riley'a (Jesse Metcalfe), z którym rozstała się przed laty.

Serial kręcono w Parksville, Nanaimo i Qualicum Beach (Kanada).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Czy tylko ja widzę, że w pierwszych dwóch odcinkach Trace, ma innego psa i od 3 odcinka innego? :D

W stylu Hart of Dixie :)

ocenił(a) serial na 9

Fajny, romantyczny serial. Ona - karierowiczka z Wall Street, rozwódka z 2 dzieci, on - wypalony muzyk. Oboje wracają na łono rodzinnego miasteczka i odnawiają młodzieńczy romans.

Fajny

ocenił(a) serial na 8

Sympatyczny, rodzinny serial. Może nie wybitne kino, ale dobrze się ogląda, sympatyczni aktorzy :)

sezon 1 Słaby

ocenił(a) serial na 3

Jestem szczerze zdziwiona , że serial doczekał się kilku sezonów. Gra aktorska porażająco słaba i choć lubię seriale , gdzie akcja toczy się w małych amerykańskich miasteczkach to w tym przypadku wymiękłam przy 3 odcinku.

Nie

ocenił(a) serial na 2

Mam chyba pojemny gust i rozpiętość wyborów jakościowych produkcji, które oglądam jest duża, ale takiego żałosnego g*wna nie widziałem już bardzo dawno. Na co to, po co takie coś w ogóle jest robione? Przecież to musiało kosztować jakieś pieniądze, czas, zaangażowanie wielu ludzi. Domagam się odpowiedzi na te pytania:...

więcej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones