Jesse Metcalfe 

Jesse Eden Metcalfe

6,9
1 997 ocen gry aktorskiej
Jesse Metcalfe
Jesse Eden Mecalfe urodził sie 9 grudnia 1978 roku w Monterey w Californi. Jest jedynakiem. Dorastał w Waterford w stanie Connecticut gdzie potem pracował w firmie swojego ojczyma. Po ukończeniu szkoły średniej studiował w Tisch School of Arts w Nowym Jorku - zamierzał zostać reżyserem. Jeszcze w college'u pracował jako model dla wydawnictw takich jak Seventeen i YM. Po kilku lekcjach aktorstwa zdecydował, że to z nim właśnie chce wiązać swoją przyszłość. Jesse udał się na przesłuchanie do telenoweli Passions, pokonał setki konkurentów i zdobył rolę Miguela Lopeza-Fitzgeralda. Grał w serialu przez 5 lat. W 2004 roku zdobył rolę John'a Rowland'a w serialu stacji Abc "Gotowe na wszystko" ten serial utorował mu droge do innych ról. Ostatnio wystąpił w filmie "John Tucker musi odejść" gdzie partnerowały mu Ashanti, Sophia Bush i Brittany Snow. W wolnym czasie Jesse rzeźbi, gra w golfa i na pianinie. Gra także w baseball w drużynie "Hollywood Knights" złożonej z gwiazd, które swoimi meczami zbierają pieniądze dla szkół w Północnej Kalifornii. Jesse jest charyzmatycznym i utalentowanym aktorem.
więcej

Dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 9 grudnia 1978

miejsce urodzenia: Carmel Valley Village, Kalifornia, USA

wzrost: 178 cm

Teen Choice
Zdobył Teen Choice, inną nagrodę oraz 1 nominacja
Sprawdź wszystkie nagrody
W 2005 roku wystąpił w teledysku "Let Me Go" grupy 3 Doors Down.
Grudzień 2008 roku. Aktor podczas przyjęcia World Music Awards spadł z tarasu z wysokości 12 metrów. Jesse ma problemy z chodzeniem, ale i dużo szczęścia, gdyż taki upadek mógł mieć o wiele poważniejsze skutki. Tymczasem wypadek zakończył się na krótkotrwałej utracie przytomności i złamaniu nogi.
Miał zagrać rolę Evana Marshalla w filmie "Nienasycony", jednak ostatecznie został zastąpiony przez Henry'ego Cavilla.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Jestem dziewczyną, uważam, że i owszem urodę to on ma. Ale uroda to nie wszystko.

Widzę, że kobiety szaleją.
Też jestem kobietą i uważam, że aktor z niego żaden.

I uważam, ze jest najprzystojniejszym aktorem jakiego widziałam. Jest po prostu śliczny!

ahahhaahahahahhaahahahahhaahahahah

Wczoraj widziałam fragment milionowej powtórki ,,John Tucker musi odejść" i pomyślałam, że gdy był młody to był tak gładkolicy, że to po prostu nie do uwierzenia, że ktoś tak gładko mógł wyglądać. Niemal jak dzisiejsze wszechobecne i przekłamujące rzeczywistość filtry w każdym smartfonie. Aktor z niego średni....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones