PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=647835}
8,0 13 783
oceny
8,0 10 1 13783
Chicago Fire
powrót do forum serialu Chicago Fire

6 sezon

ocenił(a) serial na 8

Wie ktoś kiedy ogłoszą ewentualny 6 sezon?

ocenił(a) serial na 10
Hehehuhu1

Niestety nie, też czekam z niecierpliwością na ogłoszenie przez nich ,,nowiny " że tej jesieni będzie kolejny sezon, aczkolwiek dotąd jeszcze nikt nie ogłosił. Będę coś wiedziała, dam znać ;-) Myślę, że ogłaszą dopiero gdy skończy się sezon 5, a to już niebawem ;-)

ocenił(a) serial na 8
ChicagoFireD

Interesujesz się też resztą serii "Chicago"? Chodzi mi o to, czy wiesz co z PD i Med? Med się kończy w tym tygodniu i nic nie wiem. Albo nie umiem szukać, albo jeszcze nie ogłosili. Może wiesz coś? :)

ocenił(a) serial na 10
Hehehuhu1

Jest dużo szans, że PD i Fire zostaje przy życiu i na pewno tak będzie. Med niestety wątpię w to. Tak samo w Justice, ale dla Justice slyszałam, że jest większa szansa, ponieważ II sezon może być 13 bądź 14 odcinkowy ;-)

ocenił(a) serial na 8
ChicagoFireD

Mam nadzieję, że zrobią jeszcze sezon Med. Dla mnie jest to świetne uzupełnienie całej serii Chicago, a do tego liczę na rozwinięcie się niektórych wątków. :D

ocenił(a) serial na 10
Hehehuhu1

Ponieważ oglądasz, ja Justice ani jednego odcinka nie obejrzałam, Med kiedyś jak rozpoczął się I sezon, ale jakoś po odcinku miałam tego już dość, PD zawsze nadrabiam w wakacje, ale z Fire jestem od zawsze na bierząco. Ooo bez strażaków nie wyobrażam sobie życia ❤❤❤❤

ocenił(a) serial na 8
ChicagoFireD

Ja zaczęłam Justice, ale po 2 minutach wyłączyłam. Lepiej by było jakby Antonio wrócił do Wywiadu.

Ja nie jestem z serią "Chicago" od początku, ale nadrobiłam wszystko i teraz zawsze czekam z niecierpliwością na nowy odcinek. :D

ChicagoFireD

Jak można się wypowiadać, czy Justice bądź Med zostaną i czy są dobrymi serialami skoro widziało się raptem "5min" bądź w ogole? co za ironia....

ocenił(a) serial na 10
sneakyx

Tzn może i są to dobre seriale dla tych, którzy uwielbiają taką tematykę. Mnie polityka za bardzo nie kręci, dlatego nie niczym mnie ten serial nie zainteresował nawet Dawson mnie nie przekonał, żeby go zacząć oglądać, pomimo że go uwielbiam. Dla mnie strażacy zawsze będą wyjątkowi, których nigdy nie przestanę kochać ❤❤❤ Dlatego Fire choćby nie wiem jacy zawodowi krytycy krytykowali ten serial, dla mnie zawsze będzie zajebiście najlepszy!!!!! Z resztą na pewno nigdy tak nie będzie, bo Fire na prawdę jest dobre!!!!!

ocenił(a) serial na 10
Hehehuhu1

chicago fire i chicago pd wychodzą jesienią tego roku, a med w pierwszej połowie 2018 roku, potwierdzone.

Hehehuhu1

med to najnudniejszy syf z całego chicago :) justice było lepsze a skasowali :/

ocenił(a) serial na 8
Marko81

Właśnie wydaje mi się, że Justice, to już było za dużo... nie wiem czemu. :D

ocenił(a) serial na 9
Hehehuhu1

Wszystkie trzy główne seriale Chicago: Fire, P.D. i Med zostały przedłużone na kolejne sezony. Los Justice jest niepewny.

ocenił(a) serial na 8
Goszka_

Wiem, dowiedziałam się rano. Strasznie się cieszę. ♥

ocenił(a) serial na 10
Goszka_

Gdzie to czytałaś? ?

ChicagoFireD

http://deadline.com/2017/05/chicago-fire-chicago-pd-chicago-med-renewed-no-decis ion-justice-1202089222/

ocenił(a) serial na 10
Ewcia78

O ku*** ale zajebiście ❤❤❤❤❤❤❤ Nigdy nie byłam tak szczęśliwa jak jestem teraz

ChicagoFireD

No tak ale...



SPOILER

Zwiastun odcinka kończącego sezon - czy muszą znowu molestować tego biednego Casey'a?

ocenił(a) serial na 10
Ewcia78

Fakt to widziałam, bo nie mogłam się powstrzymać przed obejrzeniem tego zwiastuna ;D Ale bardzo mi go szkoda, i te łzy Dawson

Ewcia78

Ja p*dole... Właśnie obejrzałam ostatni odcinek. Miazga to mało powiedziane. Sytuacja bardzo niedobra...

SPOILER ALERT!!!!!







Że uśmiercą Moucha to raczej pewne, ale że Casey zginie? A w budynku zostali też Severide i Hermann - no to już jest niskie :( Serio musiałam wyjść zapalić po odcinku tak się zdenerwowałam (a palę bardzo niewiele), I ta gadka Caseya z Severidem, że życie jest za krótkie. Ciary... Świetny serial...

TrisKreuzer

ostatni odcinek wymiata....ten serial tak ma. Kazdy ostatni odcinek sezonu wciska człowieka w fotel.

TrisKreuzer

Zapewne reszta przeżyje, jak to w serialu... ściąga maskę i żyje mimo wszystko. Szkoda, że tak bardzo odbiega to od prawdziwej akcji.

ocenił(a) serial na 10
sneakyx

No właśnie mi się wydaje, że jest to prawdziwa akcja. No fakt zdjął, ale to tylko na chwilę, żeby porozmawiać z żoną, żeby usłyszała jego prawdziwy głos, choć mam nadzieję że nie ostatni raz. Tak bardzo się boję. Emocje to mi towarzyszyły jak im, cała się trzęsłam, byłam i nadal z resztą jest wstrząśnięta tym, co widzę. Jak można tak zostawić widza w niepewności do następnego sezonu? ?

ocenił(a) serial na 10
ChicagoFireD

Bez Casey'a, Hermanna, Severide ten serial nie ma sensu. Miejmy nadzieje że nikt więcej nie zginie :/

Cradel

Nikt więcej oprócz nich ? :-) Myślę że Kelly coś wymyśli. Ale trochę wkurza to że tak się kończą te sezony. Serial wciąż trzyma poziom. Oczywiście dwa pierwsze sezony najlepsze.

ocenił(a) serial na 10
RealKalps

Chodzilo mi oprocz Moucha. On juz prawdopodobnie zmarł sądząc po zachowaniu Herrmanna. Czuję że Severide z tym drugim ich uratują.

Cradel

Też wydaje mi się że to pożegnanie z Mouchem - szkoda. Herrmanna też byłoby bardzo szkoda. Ale tam są jeszcze Kelly i Casey a ich wszystkich nie mogą uśmiercić - jeśli ma być - a ma być 6 sezon. Chociaż wszystko jest możliwe. Ten Kelly to ma pod górkę ostatnio zmarła mu dziewczyna, a teraz wygląda na to że zginie ktoś z jego bliskich przyjaciół/ kolegów.

ocenił(a) serial na 10
RealKalps

Wiadomo kiedy ma byc kolejny sezon? Strasznie sie wciągnałem. Wszystkie sezony w jakies 3 tyg oberzałem.

ocenił(a) serial na 10
Cradel

Tak, prawdopodobnie już w październiku, standardowo na jesieni ;D <3

Hehehuhu1

jeszcze miesiąc czekania.... ale trzymam się dzielnie, szybko zleci :)

ocenił(a) serial na 8
Hehehuhu1

Nie chce zapeszać, ale chyba pożegnamy się z Matthew Casey-im. Jak dla mnie ten serial straci powody do oglądania...

ocenił(a) serial na 8
Ageha

Mi się Wydaje, że Mouch umrze. Chyba twórcy zdają sobie sprawę, że Casey jest jedną z najbardziej kluczowych postaci

Hehehuhu1

Też zakładam, że umrze Mouch. Pojawił się już trailer 6 sezonu, na którym widać, że Boden kogoś odznacza, kogoś, kto ma na koszuli czerwone trąbki, czyli albo Casey albo Severide. Patrząc na trailer, śmierć Casey'a byłaby chyba zbyt oczywista.

ocenił(a) serial na 7
Hiacynta_3

Casey i Severide przeżyli. Widać ich w zwiastunie w momencie, kiedy w remizie ratują tą małą dziewczynkę. Casye to ten facet w dżokejce, którego plecy widzimy. Może awansuje o.O
Zwyczajnie ukatrupili Moucha, bo główni bohaterowie są nie do ruszenia ;/
Z przyjemnością zobaczyłbym ekipę Wozu 66 wchodzącą po nich do środka, ale o tym już chyba można zapomnieć. Szkoda bo te utarczki między nimi zawsze się fajnie oglądało. A tak znowu mdła sielanka i love story Casye i Gabriela. Oby było więcej akcji jak przystało na serial o strażakach, bo nawet P.D. tak nie nużyło w pewnych momentach.

Zicher

Na zagranicznych forach sugerują, że może zginął.... Hermann, a tego powiem szczerze jakoś nie brałam pod uwagę, naturalnym dla mnie jednak jest Mouch. Z drugiej str, może faktycznie zbyt oczywiste.

Jest filmik w necie jak kręcą sceny do nowego sezonu i widać tam Moucha, a Hermanna nigdzie nie ma, więc może faktycznie nas zaskoczą.

ocenił(a) serial na 7
Hiacynta_3

Oho, to faktycznie byłoby szokujące. W sumie w zwiastunie słychać jak Herman krzyczy w tych płomieniach, więc kto wie, może faktycznie.

Ageha

Też nie chce zapeszać co do postaci Matta, ale na zwiastunie widać całą ekipę w mundurach podczas uroczystości żałobnej, a Gabby stoi ubrana w zwykły strój, a nie mundur więc wygląda mi to na pożegnanie Matta, chyba że jest na to jakieś inne wytłumaczenie i celowy zabieg żeby zmylić widzów do premiery.

paulina_b88

Meeeh - właśnie oglądam. Nikt nie zginą, ba nawet śladów nie mają po akcji. Nie żebym im źle życzyła, ale po cholerę robić taki chłam nierealistyczny?

TrisK

Dokładnie to samo miałam napisać. Tyle szumu, że jedna osoba na pewno odejdzie a tu nic...

TrisK

jeszcze jedna rzecz (nie bardzo wiem, jak edytować poprzednią wiaomość, wybaczcie) to to całe odznaczenie za odwagę dla Casey'a. Serio? Za to, ze był w pułapce i przeżył? A co z Hermanem, który został i reanimował Moucha, kosztem włąsnych poparzeń itp. Takie to trochę naciągane i prawdę mówiąc, po tych wszystkich zapowiedziach, pierwszy odc nowego sezonu mnie rozczarował.

Hehehuhu1

dobra wiadomosc dla ciebie wlasnie odbyla sie w usa premiera najnowszego odcinka serii 6 hurrrrra cieszysz sie;P

ocenił(a) serial na 10
xxxfilmen

Sezon 6 jakoś mnie rozczarowuje niestety..coraz mniej akcji ratunkowych a więcej Love story niestety co mnie denerwuje kiedyś były dwie trzy akcje ratunkowe.a teraz jedna ratunkowa strażaków i jedna karetki i dalej zapychaja problemami gabrieli. A jeszcze doszedł ten wątek z.przyjaciółka oszustka brett tej blondi z karetki

ocenił(a) serial na 10
maja9128

Włączyłem po premierze sezon 6 i jakoś mnie nudziło to i zostawiłem.Nikogo nie uśmiercili to takie naiwne.

zrobiłem sobie przerwę

wczoraj włączyłem ponownie i łyknąłem od razu wszystkie odcinki...

Marcin5800

Warto obejrzec?

ocenił(a) serial na 10
mania19

warto...

ocenił(a) serial na 10
Marcin5800

czy Ty tez to zauwazyles ze z kazdym sezonem coraz mniej akcji ratunkowych pokazuja a wiecej zycie prywatne strazakow??..skoro to ma byc chicago fire powinny byc czesciej akcje pokazywane a nie 1 na jeden odcinek z pozarem i jedna z karetka..kiedys byly dwie akcje strazakow i jedna karetki..na caly odcinek 45minutowy...

ocenił(a) serial na 10
maja9128

Odcinek 12 słabiutki.Rozwlekają ten wątek Severida i Kidd.Oboje chcą a jakoś nie mogą sie do tego przyznać.

ocenił(a) serial na 10
Marcin5800

jedno i drugie nie chce stracic siebie na wzajem i przyjazni,choc oboje cos do siebie czują ale jedno i drugie nie umie sie otowrzyc drugiemu..kilka odcinkow slabe byly..szkoda,bo pierwsze sezony byly dobre duzo akcji strazakow,ale z kazdym kolejnym sezonie jest coraz mniej akcji strazakow a wywalaja brudy i inne glupoty

ocenił(a) serial na 10
maja9128

Czyżby twórcy zaserwowali nam przemianę Severida ? Może naprawdę się zakochał ? Może jak był u Caseya i Dawson to im pozazdrościł i pomyślał że on też tak może mieć ( małżeñstwo ) .Zwykle ruchał wszystko jak leci a teraz jakoś się ociąga.

ocenił(a) serial na 10
Marcin5800

no wlasnie.mysle ze mieszkanie z Kidd dobrze wplynelo na jego relacje z kobietami.

ocenił(a) serial na 8
Marcin5800

pytanie nieaktualne :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones