serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Chicago P.D.

2014
43 min.
8,1 5 951
ocen
8,1 10 1 5951
Jednostka śledcza policji z Chicago bada największe zbrodnie w mieście i próbuje dostosować się do zmiennego systemu karnego. więcej mniej
Chicago P.D. zobacz gdzie obejrzeć online

twórcy

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Dystrykt 21 chicagowskiej policji to miejsce pracy umundurowanych gliniarzy patrolujących ulice i członków grupy wywiadowczej, która walczy z najgroźniejszymi przestępcami. Niebezpieczne zajęcie niejednokrotnie wywiera wpływ na życie osobiste policjantów. Dowódcą jednostki jest sierżant Hank Voight (Jason Beghe). W pracy niejednokrotnieDystrykt 21 chicagowskiej policji to miejsce pracy umundurowanych gliniarzy patrolujących ulice i członków grupy wywiadowczej, która walczy z najgroźniejszymi przestępcami. Niebezpieczne zajęcie niejednokrotnie wywiera wpływ na życie osobiste policjantów. Dowódcą jednostki jest sierżant Hank Voight (Jason Beghe). W pracy niejednokrotnie przekracza prawo, aby tylko ochronić miasto, które kocha. Jego przeciwieństwem jest detektyw Antonio Dawson (Jon Seda), będący wzorem dla innych pracowników wydziału. Pomimo dzielących ich różnic, łączą siły i przeciwstawiają się kryminalistom miasta Chicago.

na podstawie
Brian Luce (materiały do scenariusza, historia)
studio
Universal TV / Wolf Films
tytuł oryg.
Chicago P.D.
inne tytuły
Serial kręcono w Chicago (Illinois, USA).
Przed rozpoczęciem zdjęć aktorzy odbyli 3-miesięczne szkolenie przeprowadzone z udziałem emerytowanych oficerów policji i SWAT.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych