PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=688160}
8,1 6 059
ocen
8,1 10 1 6059
Chicago P.D.
powrót do forum serialu Chicago P.D.

Weź ktoś ze mną pogadaj o tej trylogii bo moi znajomi nie oglądają i nie mam z kim rozmawiać :D

ave_ja

hahah u mnie też nikt nie ogląda!
Jak ci się podoba nowy sezon?
Co myślisz o nowej partnerce Jaya ?

drarry55

nie rozumiem jak można tego nie oglądać! :D
najgorsze w tym wszystkim jest to, że jak zaczęłam nadrabiać bo nie miałam ostatnio czasu na oglądanie regularnie to kurde przestać nie mogłam!
brakuje mi Lindsay tam :(

ave_ja

tez tak na poczatku myslalam ale w sumie teraz to juz nie taki sam serial jak byl... bardzo mnie draznia te rozpoczete gdzies w 2 czy 3 sezonie watki ktore nigdy nie zostaaly wyjasnione.
A mi jej nie brakuje. Lubilam ja do 2 sezonu. potem juz zaczela denerwowac, niezdecydowana wieczie robila co chce z wszystkimi wokoł.
No ale początkowo byłam wielka fanką Linstead!

drarry55

co to drażnienia to powiem Ci, że w pierwszym sezonie OITNB był mega dla mnie.
każdy kolejny sezon jest kompletnie bez sensu jak dla mnie.

Ale i tak najbardziej kocham głos Voight'a ♥

ave_ja

OITNB? nie rozumiem tego skrótu ;D
a ja uwielbiam Jaya chociaż to te nie to samo,jaki jest tera jak go Erin zostawiła,już nie ten sam Jay..bez niej.

drarry55

Orange Is The New Black :D bardzo znany ostatnimi czasy :D

No wiesz życie mu się rozpadło to się zmienił. Ale tam to nikt nie może żyć spokojnie chyba, bo to Ruzek coś nabroił a później Atwater porwany to Jay'owi laska zwiała. Dobrze, że nie mieszkam w Chicago :D

ave_ja

haha w sunie dobrze ze mu ta laska zwiała.
Byłaby fajna gdyby nie musiał jej kłamać i mogliby normalnie egzystować.
Gdyby poznał jakąś kobietę dawno by się z Erin wyleczył no ale, na Upton i Jaya pewnie nie mamy co liczyć :D

Słyszałam,miałam to obejrzeć ale jeszcze do tego nie doszłam :D Ostatnio oglądałam Salvation, fajny serial.

drarry55

bo to dziwny naród i tam wszyscy mają jakieś wielkie tajemnice i sekrety przed wszystkimi i rozmawiać nie potrafią :D
ja kibicowałam Burgess i temu co szpik bodajże oddawał.
ale i tak najlepsza tam jest Platt :D

zamiast oglądać Orange to polecam bardziej Wentworth. więzienie dla kobiet

ave_ja

też słyszałam :)
a najbardziej o więzieniu trzeba polecić Prison Break ale to już wszyscy widzieli ;d


A roman, też potem mi sie razem podobali,widać w zespole nie może być szczęśliwej pary,chociaż to już trochę taki utarty schemat. Naprawdę reżyser nie powinien zawsze wszystkiego robić tak samo ;d
Hah byłam tam ostatnio i liczyłam że sptkam epikę jak kręcą jakiś odcinek PD ale mi sie jakoś nie udalo to ani razu... ale był od razu poleciała po autograf do Jaya :D
Ja Alvina też lubię bardzo

drarry55

nieee ja do Voighta! i prosiła żeby do mnie mówił bo kocham ten głos :D
a oglądasz całą trylogię czy tylko PD?

ave_ja

Ciekawe czy on taki głos ma naturalnie czy od papierosów czy coś :D

ogladam PD i Med, tylko nowy sezon med właśnie ściągam bo czekałam az będzie kilka odcinków.
Fire oglądałam z 4 sezony, na początku było fajne, ale potem juz mnie nudziło... nie lubiłam tej Gabby i Caseya :D Po prostu postaci w tej serii jakoś mi nie pasują :)
a Co do PD i postaci...to uwielbiałam Mouse'a. Tak szkoda że już go nie ma :(

drarry55

nie wiem, ale jest cudowny :D

ja właśnie nadrobiłam wszystkie bo nie byłam na bieżąco przez ówczesną pracę i obecne studia :D
ale w Med też się ciekawostki dzieją.

Tak! on był słodki! :D też żałuję, że go ni ma :(

ocenił(a) serial na 7
ave_ja

Ludzie są zbyt leniwi na szukanie odcinków w internecie a w tv te seriale nie lecą .

coolerss

ja na najlepsze (dla siebie) seriale zawsze trafiam przypadkiem

coolerss

a gdzie teraz oglądacie ChicagoPD online? Nie moge odszukać gdzie jest 5 sezon :(

kat_16

Ja na zalukaj wykupuje dostęp, jest tam większość seriali na bieżąco z nowymi odcinkami.

ave_ja

Hej,jestem oczarowany tym serialem i muzyka:)

Damian8383

to opowiadaj co Cię tak oczarowało :)

ave_ja

Kurczę, czy tylko ja ubolewam nad faktem, że z Antonio zrobili ćpuna? I że aktor odszedł z serialu? :(

agrestowa55

To, że odszedł to też mnie smuci! A to, że zrobili z niego cpuna to byłam ciekawa jak to się rozegra dalej a tu tadam i się nie dowiem!

ave_ja

Kto wie, może Antonio przedawkuje... Bo pod koniec 6 sezonu znowu sięgnął po narkotyki... Ogólnie to zawsze miałam go za dobrego glinę, chyba najczystszego z całego serialu. Dlatego zrobienie z niego ćpuna wywolalo u mnie negatywne emocje.

agrestowa55

Widzisz co ta praca robi z ludźmi?! :D mimo wszystko i tak kocham Hanka! Za jego głos, stawanie murem za squadem i za całokształt.

ave_ja

O tak, bez Voighta rozleciałby się nie tylko wydział, ale i serial :D

agrestowa55

No raczej! Chociaż ostatnio też coś dużo Burges w tym serialu! A w ogóle jak koniec sezonu Ci się podobał?

ave_ja

Ja podczas ostatniego odcinka prawie ryczałam. Niesamowicie mi było wszystkich szkoda. Walczyli do upadłego, by znaleźć coś na Keltona, ale to nic nie pomogło. Po mojemu to nie Hank go zabił, tylko Brennan. Wzruszyła mnie też rozmowa Hailey i Jaya. Ruzek to pewnie się wywinie, choć serce mi się krajało, jak go wyprowadzali w kajdankach. A co do Antonio, to jak już pisałam. Ciekawi mnie tylko, jak zakończy się jego wątek.
Ogólnie mam nadzieję, że w 7 sezonie Burgess będzie z Atwaterem, bo nawet pasują do siebie :)

Nie wiem czemu, ale mam wrażenie, że serial powoli się sypie, bo co sezon ktoś odchodzi. Najpierw Erin, potem Al, a teraz Antonio...

agrestowa55

Ja jestem zdania, że Antonio go kropnął i jego wątek się skończy tak, że spindoli w siną dal i tyle go widzieli :D
ktoś odchodzi a przychodzi ktoś nowy. Jestem zdania, że jak nie ma przyszłości dla dalszego wątku bohatera czy chce odejść to spoko bo trzeba wprowadzać nowych bohaterów bo inaczej wszyscy by płakali, że tylko ci sami są i są nieśmiertelni bo by musieli z niejednej strzelaniny wyjść cało a to mało prawdopodobne przecie. Nie wieszajmy psów na tym serialu jeszcze tylko poczekajmy aż się rozpocznie nowy sezon :D

Jay pięknie chronił Hailey co ich ostrzelali!

ave_ja

W sumie racja... Ja jednak szybko się przywiązuje do postaci. Widziałam na Instagramie, że jest jakaś nowa policjantka. I tak się zastanawiam: nie za dużo już tam kobiet? :D

agrestowa55

ja oglądam też serial Wentworth i tam pozabijali wszystkie "stare" bohaterki, ale nowe dają radę! :D

teraz pchają wszędzie kobiety bo ciągle są dyskryminowane w świecie filmowo serialowym czy to w rolach czy w reżyserii czy w pisaiu scenariuszy :D

ave_ja

W sumie prawda, przecież nie tak dawno była afera, że Sophia Bush odeszła z serialu przez źle traktowanie kobiet i zachowania Jasona Beghe...

agrestowa55

no cóż poczekamy do września na nowe sezony całej trójki i zobaczymy co tam się będzie działo

ave_ja

Oglądał już ktoś odcinek 7x01? Jak wrażenia?

agrestowa55

Jak wrócę z berlińskich wojaży to obejrzę wszystkie 3 :D nic nie zdradzaj!

agrestowa55

dobra obejrzałam 7x01 i możemy dyskutować :D

ave_ja

Jak wrażenia? Jednak wyszło na moje - Brennan zabiła Keltona :D Wkurzyla mnie w tym odcinku samowolka Jaya. Chyba za bardzo wziął sobie do serca słowa Voighta, że pewnego dnia "odziedziczy" po nim jednostkę. Zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz - mimo że logicznie wyjaśnili zniknięcie Antonia, dlaczego Voight powiedział, ze straci on pracę...

agrestowa55

Dobrze, że go sprzątnęła bo mnie wkurzał

ave_ja

Pytanie, kogo on nie wkurzał... :D

agrestowa55

Dobrze, że ucięło mi pół wypowiedzi xd

ave_ja

Voight kryje Antonio i powiedział, że straciłby a nie straci pracę więc różnica jest xd

ave_ja

A ok XD Oglądałam z angielskimi napisami i najwyraźniej nie były one zbyt dokładne albo ja źle zrozumiałam :D Ciekawe, czy kiedyś Antonio wróci do serialu....
A oglądałaś już 2 odcinek czy czekasz na polskie napisy?

agrestowa55

Nie oglądałam bo póki co zdążyłam obejrzeć tylko wszystkie 3 początki sezonów :D w pracy jutro obejrzę może kolejne odcinki :D

ave_ja

Kto jest na bieżąco? Co myślicie o nowej postaci? Mi strasznie szkoda, że praktycznie zostali sami "młodzi". Zawsze podobało mi się, że Voight miał w zespole kogoś starszego i bardziej doświadczonego jak Al czy Antonio.

justyna429

Ejj cicho bo mi zlikwidowali fili i nie mam gdzie oglądać!

ave_ja

Ja na all tube oglądam, polecam:)

justyna429

jak wrażenia po crossie?

ocenił(a) serial na 9
ave_ja

Domyśliłam się od razu, kto za tym stoi, co nie zmienia faktu, że było nieźle :D

sideffectssss

Ja niestety nie przewidziałam sprawcy :/ Za to pierwszy raz obejrzałam wszystkie 3 części, zazwyczaj przy crossoverach oglądałam tylko odcinek Chicago PD. Czasami się zastanawiałam czy nie zacząć Fire albo Med ale jakoś mnie nie przekonali bohaterowie oglądając cross. Generalnie szału nie było ale tragedii też nie. Kilka bardzo naciąganych scen ale przymykam oko ;)

justyna429

wolę ich naciągane sceny niż tą całą szopkę w Domie z papieru :D

ave_ja

Nie wiem, czy wiecie, ale od listopada na kanale 13 Ulica o 22 będzie lecieć Chicago P.D.!!! Serial doczeka się wreszcie polskiej premiery <3

agrestowa55

ooo to mojej mamie muszę powiedzieć bo Fire ogląda to teraz czas na to :D

ave_ja

Porwanie Jaya.
Czy my tego już gdzieś nie widzieliśmy? o.O :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones