serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Chichot losu

2011
50m
6,5 6 223
oceny
6,5 10 1 6223
Joanna zostaje opiekunką dzieci zmarłej przyjaciółki. więcej mniej
Chichot losu zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

Główna bohaterka serialu to Joanna - prawie 30-letnia psycholog. Unika zobowiązań i głębszych kontaktów z ludźmi. Jej przyjaciółka - Elżbieta - jest rozwódką z dwojgiem dzieci: 9-letnią Agnieszką i 7-letnim Karolem. Pewnego dnia Joanna podejmuje się opieki nad dziećmi Elżbiety. Dzień później Elżbieta ginie w wypadku samochodowym, a JoannaGłówna bohaterka serialu to Joanna - prawie 30-letnia psycholog. Unika zobowiązań i głębszych kontaktów z ludźmi. Jej przyjaciółka - Elżbieta - jest rozwódką z dwojgiem dzieci: 9-letnią Agnieszką i 7-letnim Karolem. Pewnego dnia Joanna podejmuje się opieki nad dziećmi Elżbiety. Dzień później Elżbieta ginie w wypadku samochodowym, a Joanna zostaje tymczasową opiekunką Karola i Agnieszki. Ta dramatyczna sytuacja wywraca życie głównej bohaterki do góry nogami. Równolegle z wątkiem obyczajowym rozwija się wątek kryminalny. Rzekomy wypadek samochodowy, w którym zginęła Elżbieta, jest na tyle podejrzany, że śledztwo w tej sprawie podejmuje dociekliwa prokurator Dorota Makowska. Wspomaga ją nadkomisarz Arkadiusz Wilczek - stuprocentowy "glina". Czy uda im się odkryć, dlaczego zginęła Elżbieta?

na podstawie
Hanna Lemańska (książka)
studio
Akson Studio (produkcja wykonawcza) / Agencja Filmowa Telewizji Polskiej
inne tytuły
Anna Mucha oraz Małgorzata Socha ubiegały się o rolę Joanny Koniecznej. Ostatecznie angaż otrzymała Marta Żmuda Trzebiatowska.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

TRAGICZNY MONTAŻ

ocenił(a) serial na 4

Czy tylko ja zauważyłem, że montaż tego serialu utrudnia (bądź całkowicie uniemożliwia jak dla mnie) jego oglądanie? Wszystkie sceny są pokazywane z każdego możliwego ujęcia kamery. Co więcej każde następne ujęcie PRZESKAKUJE co sekundę.

Ujęcie Marty, ujęcie babki
Ujęcie Marty, ujęcie babki
Ujęcie Marty, ujęcie...

więcej

Od samego początku, od pierwszej sceny, autorzy mówią nam: "Tu nic nie jest na poważnie". Ani w pracy, ani w życiu prywatnym, a nawet w tak szacownej instytucji, jak prokuratura. Wszystko jest przerysowane, bo bajka ma być kolorowa.
Mamy się dobrze bawić i nie przejmować zbytnio, bo jak wiadomo, w każdej bajce...

Mało reklamowany?

ocenił(a) serial na 7

Wciągnął mnie przypadkiem, bo wgl nie wiedziałam o jego istenieniu... Bardzo przyjemnie
się ogląda, coś na miarę Magdy M., powinien lecieć na TVN, bo jest zdecydowanie za mało
wypromowany i ma złą porę (jak dla mnie) :)

Tak fajnie się skończył pierwszy sezon, że na pewno jest wiele pomysłów co by mogło się jeszcze wydarzyć ;-)

Obejrzałam wszystkie (13) odcinki. Po recenzjach, zapowiedziach myślałam, że będzie to super serial. Rzeczywistość niestety okazała się inna. Serial jest bardzo chaotyczny, brak spójności. A szkoda, bo książka rewelacyjna ....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones