PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=800447}
7,2 49 740
ocen
7,2 10 1 49740
6,4 10
ocen krytyków
Chilling Adventures of Sabrina
powrót do forum serialu Chilling Adventures of Sabrina

Jest okej, ale

ocenił(a) serial na 7

Czy tylko mnie irytuje swoim zachowaniem główna bohaterka?

ocenił(a) serial na 9
Wiksj

Tylko Ciebie

Wiksj

Oh tak, niesamowicie

ocenił(a) serial na 6
Wiksj

Nie tylko ciebie, niby trudno jej nie lubić ale gdzieś tak w połowie sezonu zaczyna drażnić jej naiwność i przekonanie, że wszystko jej wolno.

ocenił(a) serial na 7
Annash

Dokładnie, mniej więcej od piątego odcinka bardziej kibicowałam bohaterom pobocznym, którzy na początku wzbudzali niechęć niż samej Sabrinie.

Annash

Tak jak Harry Potter. On też myślał że wszystko mu wolno i łamał zasady. Czyż to nie jest irytujące ? :D

ocenił(a) serial na 6
beevor

Jednak Harry nawet przez chwilę nie sprawiał wrażenia takiego cielaka jak Sabrina i nie wpadał na pomysly akcji jak ta z nekromancją, która od początku miażdży glupotą. Nie, wyczuwam i doceniam ironię (chyba) ale tych postaci nie da się porównać.

ocenił(a) serial na 8
Annash

Pomysł z nekromancją był właśnie zacny, od tego powinno się zaczynać

ocenił(a) serial na 10
Annash

oj nie, Harry Potter tez był tak głupi: "Pójdę sam na Voldemorta, hurr durrr, błagajcie mnie bym tego nie robi". Główni bohaterowie tak mają. W książkach Sapkowskiego ogromnie wkurzała mnie Ciri

ocenił(a) serial na 10
knypasek

ojeny, czyli nie tylko ja uważałam Harrego za idiotę pod tym względem? XD ogólnie bardzo irytują mnie postaci, które myślą, że zasady i regulaminy istnieją tylko po to, żeby im utrudnić życie. Wszyscy Ci dookoła mówią, ze coś co chcesz zrobić jest niebezpieczne, wyniknie z tego ogrom konsekwencji i w ogóle nie dasz rady tego zrobić ze względu na brak umiejętności? Nie no, jexać, lecim na szczecin! Nie wiem, może moja niechęć wynika z tego, ze sama nie robię żadnych wyskoków i egzystuję sobie zgodnie z zasadami, ale Harry, który naraził swoich przyjaciół na śmierć zamiast iść do nauczycieli to mnei zirytował. Sabrina, która wiecznie wie wszystko najlepiej - też. Choć ogólnie lubię ją jako postać; po prostu mogłaby przestać być mądrzejsza od wszystkich wokół.

mokfa

Harry inteligencją nie grzeszył, był właśnie takim typowym Gryfonem, który najpierw robi, a potem myśli. Jego problemy wynikaly właśnie z brawurowości, a nie myśleniu tylko o sobie. Podobnie jak Ron (może dlatego się dobrze dogadywali). Niemniej miał dobre serce, a Sabrina to irytująca egoistka. Zachowanie Harry'ego momentami żenowało, ale dało się go lubić, a Sabrina mnie po prostu drażni.

Wiksj

Strasznie samolubna egoistka, która myśli, że jest najmądrzejsza - przesadzili - dramat. Ale ogólnie serial jako ogół - nie jest źle.

ocenił(a) serial na 7
Zenowefa_Karton

Serial fajnie się ogląda i z pewnością jest ciekawy, samą postać Sabriny da się przeboleć. Zastanawiało mnie jedynie, czy tylko ja mam takie odczucia co do głównej bohaterki.

ocenił(a) serial na 4
Wiksj

nie tylko, a im dalej w las tym jest bardziej irytujaca

Wiksj

no niestety, bardzo źle napisana postać...

Wiksj

Nie tylko ciebie.
Wkurza mnie od samego początku jej denna gra aktorska, jej psi pyszczek, wąskie usta blond włosy i czarne brwi. Jest okropna, brzydka, ma 2mm makeup i w ogóle ten cały serial jest przez nią jak dla dzieci z 6 klasy.

Nashael

Popieram

Nashael

Czuć od ciebie szowinizm dziaderstwo widać to z resztą po serialach gansterzy bad boys.

ocenił(a) serial na 5
Wiksj

Mnie też niesamowicie denerwowała. Potem jednak skojarzyło mi się to z Harrym Potterem. Na szczęście w drugiej połowie sezonu doznaje konsekwencji takiego infantylnego podejścia do życia. Więc koniec końców ma to sens.

Wiksj

Wiem o co Wam chodzi, ale moja irytacja była mniejsza, ponieważ byłam zafascynowana grą Kiernan Shipka w "Zło we mnie" https://www.filmweb.pl/film/Z%C5%82o+we+mnie-2015-725324.
Bardzo lubię tą aktorkę, także jestem w stanie przymknać oko na tą rolę i cieszyć się klimatem serialu, który kojarzy mi się z "Totalna Magia" https://www.filmweb.pl/film/Totalna+magia-1998-188 z Sandra Bullock i Nicole Kidman. Dajcie znać jak znacie filmy w podobnych klimacie :)

Wiksj

Przyznaje rację, że aktorka irytujaca. Ale nie wiem czy to wina roli czy samej dziewczyny. Sama Sabrina jako postać wydaje się być bardzo dorosła, pewna siebie i swojego zdania. Jednak baby face aktorki nie do końca mnie w tym utwierdza. Ale to już może moja osobista fanaberia. Jednak zdecydowanie bardziej polubiłam Prudence, jako postać oraz grającą ją aktorkę.

ocenił(a) serial na 8
Angelika_Materowska

No właśnie jest strasznie infantylna, dorosłość nie polega na robieniu tego co się chce. Wszyscy ją przed czymś ostrzegają a ona ma to w dupie i robi dwa razy większy bałagan niż był. Jej pewność siebie jest niezdrowa, biorąc pod uwagę jej rzeczywiste możliwości.

pani_sroka

Brawura nie ma płci a tu widzę mnóstwo moralistów a u facetów przymyka się na to oczy. Reklamy łam zasady tak nie drażnią gdy tycza facetów.

ocenił(a) serial na 9
Wiksj

Im dalej tym gorzej. Naprawdę pół-czarownica tak bardzo nie ogarniałaby zasad? Przecież skoro zna zaklęcia itp. to zasady też powinna. Twórcy trochę popłynęli z Sabriną. Zwariuję przez nią. Odcinek 9. był tak męczący, że aż ciężko uwierzyć.

ocenił(a) serial na 7
Wiksj

Mimo wszystko czekam na drugi sezon. Wydaję mi się, że Sabrina po wpisaniu imienia do księgi może zmienić się na lepsze (oczywiście zależy od punktu widzenia). Po zaledwie miesiącu od zakończenia pierwszego sezonu mam wrażenie, że niektóre jej zachowania były nieuniknione przez sprzeciw spotykany na każdym kroku od otaczających ją ludzi. Trzeba przyznać, że chciała korzystać ze swoich zdolności kiedy tylko mogła, nie zawsze rozsądnie, ale czego można oczekiwać od tak młodej osoby.

ocenił(a) serial na 5
Wiksj

Wyjątkowo nie. Jestem strasznie uczulona na kobiece postacie w fikcji i mało co im wybaczam, ale akurat Sabrina nie irytowała mnie nawet przez chwilę. Moim zdaniem przez cały sezon dążyła do robienia rzeczy słusznych. To że nie miała szans, by zawsze wygrywać, to już osobna kwestia.

ocenił(a) serial na 6
Wiksj

Weźcie też pod uwagę, że to nadal nastolatka, chyba ma lekki immunitet na dokonywanie idiotycznych decyzji.

ocenił(a) serial na 8
Flashi3q

Niby tak, ale starsi ją ostrzegają i tłumaczą świat, a ona swoje. Jakby działała sama to byłaby usprawiedliwiona.

ocenił(a) serial na 6
pani_sroka

No po tym nowym sezonie to chyba jedyne sensowne wyjaśnienie to to, że zwyczajnie taką wizję postaci mają twórcy, buntowniczka za wszelką cenę idąca na łeb na szyję. Trochę słabo, ale co my możemy.

ocenił(a) serial na 5
Wiksj

Strasznie irytuje, do tego ten mega przerysowany Kościół Nocy. Do tego sam serial wieje nudą. Gdyby nie ostatni dość dynamiczny i interesujący odcinek to bym dał 4/10

ocenił(a) serial na 4
Wiksj

Okrutnie irytująca! Gdzie sam serial da się oglądać,tak główna bohaterka zniechęca wręcz :/

Wiksj

o nie, nie tylko Ciebie. Kiernan Shipka jest wprost niesamowita jako Sabrina Spellman (prawdopodobnie najlepsza Sabrina Spellman jaką mieliśmy), ale trzeba oddać głównej bohaterce, że jej zachowanie - jej naiwność - jest irytujące jak jasna cholera. nie mogę w to uwierzyć jak bardzo naiwna i ufna jest ta dziewczyna. skutecznie odrzuca w ogóle możliwość, że coś może pójść nie tak. i absolutnie nie uczy się na swoich błędach.

ocenił(a) serial na 4
isobel

mnie ostatecznie dobiła ostatnia scena drugiego sezonu.

ocenił(a) serial na 5
Wiksj

To fakt - główna bohaterka jest bardzo irytująca. Do tego stopnia, że od któregoś odcinka zacząłem kibicować jej przeciwnikom :) Ogólnie, po obejrzeniu 2 sezonów, byłem coraz bardziej rozczarowany serialem. Z szumnych zapowiedzi wyszła taka papka, z nudnymi wątkami. Chociaż przyznam, że mnie najbardziej denerwowali przyjaciele Sabriny. Harvey w starym serialu był lekko pierdołowaty, ale w tym taki normalny. Ten powodował, że miałem ochotę przewijać wszystkie sceny, kiedy pojawiał się na ekranie. Ta wizjonerka była jakaś nijaka - niby była, niby miała mieć istotny wpływ na fabułę, a gdyby jej zabrakło to nic by się nie stało. No i na końcu ta co grała w kosza. No tak TRAGICZNIE grającej aktorki już dawno nie widziałem. Bardzo irytujące miny, wybałuszone oczy. O ile sama postać już była irytująca, to dodając do tego jej "grę" jest to postać numer 1 do wykasowania. Mam nadzieję, że do końca życia nie zobaczę już żadnego filmu z tą "aktorką". Podsumowując - spodziewałem się po serialu wiele więcej. O ile podobała mi się postać Zeldy i Blackwooda, o tyle uważam, że scenariusz leży i kwiczy. Można było wycisnąć wiele więcej. No cóż, może trzeba zostawić to co stare - przestać kręcić po 5 serii Shreków, Jumanji, Toy Story itd. Zostawić w spokoju Ariel, Sabrinę. Chociaż przyznam, że chciałbym zobaczyć nowego ALF'a, ale jestem na 99% przekonany, że zniszczyliby go tak, jak Sabrinę i zapewne niedługo Arielkę. Niektórych rzeczy nie powinno się już ruszać.

ocenił(a) serial na 8
Wiksj

Zdecydowanie, mnie przeraża jej głupota a potem poczucie, ze jest ósmym cudem świata. Przez wszystkie odcinki kibicowałam, żeby w końcu ją sprowadził na ziemie, a ona żeby się zaczęła wykazywać większym rozsądkiem.

Wiksj

Ona jest strasznie denerwująca. Oglądałam serial już kilka razy i za każdym denerwuje coraz bardziej. Jak ktoś wyżej zauważył- myśli, że wszystko jej wolno. Zadufana w sobie, myśli, że jest najmądrzejsza na świecie. Wszyscy dookoła jej mówią, że coś jest złe, a ona ma ich zdanie gdzieś i to robi, a potem "pomocy, ratujcie mnie". Już pomijam urodę, która mi się nie podoba, ale no słabo dobrali tą aktorkę. Dubbing w tej wersji też leży. Cały serial jest super, wszystkie inne postacie są świetne, z wyjątkiem głównej aktorki...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones