PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104639}

Chojrak - tchórzliwy pies

Courage the Cowardly Dog
7,4 26 186
ocen
7,4 10 1 26186
6,9 9
ocen krytyków
Chojrak tchórzliwy pies
powrót do forum serialu Chojrak - tchórzliwy pies

Horror

ocenił(a) serial na 10

Miałem koszmary przed niektóre odcinki np. Z tą zieloną dużą stopą z gadającymi paluchami, kreta, który zaatakował Muriel i wyskakiwal co chwile niespodziewanie, odcinki z czerwonym lisem, klątwe, budyń, z trupem kamerzystą co swojego brata trupa chciał nakarmic Eustachym i Muriel, nikt nie jest indealny i jeszcze najwiekszy koszmar to ten z kurczakami z kosmosu. Bałem sie tych odcinków. Najwiekszy uraz i tak mam dalej po tych kurczakach i trupie kamerzyście. Nie wiem czy Chojrak to odpowiednia bajka dla dzieci. Sam w sobie jest super, ale poszczególne odcinki zostawiają ślad na zawsze :-)

Niektóre odcinki za to były bardzo sympatyczne jak np. Ten z fryzierem i jak Eustachy i Muriel wyruszyli w góry. Kozy były bardzo fajne.

ocenił(a) serial na 10
dragon73

A, jeszcze odcinek z bananami i Velvet Vick były fajne

ocenił(a) serial na 9
dragon73

Ja, o dziwo, teraz dopiero zrozumiałem, że ta bajka to jakiś horror. Wcześniej się nie bałam.

Anzelma112

Ja tak samo przez tą bajkę miałam koszmary w dzieciństwie i niekiedy po prostu bałam się ją oglądać :p Nawet tata mi zakazał ją oglądać, no ale ja jako małe dziecko nie dałam za wygraną i mimo strachu, nadal ją oglądałam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones