PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=141849}

Chuck Norris i jego karatecy

Chuck Norris: Karate Kommandos
7,4 218
ocen
7,4 10 1 218
Chuck Norris i jego karatecy
powrót do forum serialu Chuck Norris i jego karatecy

Mam pytanko czy ktoś posiada może tą bajkę po polsku? Wszędzie jej szukam,ale nie mogę jej znalezć. Jeśli ktoś ma i chciałby się podzielić (z tego co czytałem kolega AXEL i DANIELEK ją posiadali/posiadają,byłbym bardzo wdzięczny,ja sam mogę się odwdzięczyć,gdyż sam posiadam wiele unikatowych bajek jak np: Woody Woodpecker,Zwierzęta z Zielonego Lasu,klejnot Snów (DreamStone),Rambo itp.i wszytko mam po polsku. Proszę o pilny kontakt na emaila jeśli ktoś posiada tą bajkę lub inne unikatowe bajki po polsku proszę się odezwać,chętnie się wymienię/odkupię.

mój email- marcinrpg@vp.pl

ocenił(a) serial na 8
marcinrpg

Ja ją mam i mogę ci dać, ale sam widziałem, że po sieci krążą VHS Ripy po polsku także łatwo jest to znaleźć.

Axel

Axel bardzo się cieszę jeśli masz na nie namiary i mógłbyś podać byłbym Ci bardzo wdzięczny a jeśli nie,to jak mówiłeś chciałbyś mi dać swoje to też byłbym ci bardzo wdzięczny,dziękuję za bardzo szybką odpowiedz.

marcinrpg

Axel to jak będzie?

ocenił(a) serial na 8
marcinrpg

Jak nie odpowiadasz na maile to twoja sprawa...

Axel

sorki nie wchodziłem dawno na pocztę już odpisałem ;)

Axel

Jestem ciekawy czy mógłby ktoś linka podesłać skąd można tą kreskówkę pobrać ;) Nie mogę znaleźć nic aktualnego. Dzięki.

konradm1985

Axel podzieliłbyś się tą bajką? Mógłbyś gdzieś podesłać? Wszędzie jej szukałem i nigdzie nie ma po polsku. Byłbym Ci wdzięczny za to i pewnie nie tylko ja, z góry Dziękuję i Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 8
marcinrpg

Mogę wystawić na allegro kasetę VHS.

Axel

a ile za nią byś chciał?

marcinrpg

ej Axel?

ocenił(a) serial na 8
marcinrpg

ej, może odczytasz prywatną wiadomość? Wysłałem ci ze trzy, a ty udajesz głupiego?

Axel

dobra już odpisałem i czekam

Axel

Siema, Axel masz jeszcze ta bajke na VHS i ogólnie jakieś inne bajki Hanna-Barbera?

marcinrpg

tak, Chuck Norris wszystko ma.

ocenił(a) serial na 8
alan022

kto chętny na priv podam namiary oryginalny lektor VHS jak za dzieciaka :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones