Chuck
powrót do forum 3 sezonu

DUŻO SIE DZIEJE INERSECT 2.0 JEST 100X LEPSZY OD PIERWSZEJ WERSJI TE UDOSKONALENIA SĄ ŚWIETNE NAJLEPSZE SĄ RÓŻNE STYE WALKI !!!! OBY TAK DALEJ CHUCK JES GENIALNY. TYLKO CIEKAWE CO SIĘ DZIEJE Z DEVOONEM MAM NADZIEJE ŻE NIC MU NIEZROBILI I BĘDZIE WSSZYSTKO OK BO ELLIE BY TEGO NIEPRZEŻYŁĄ !!!! I TRZYMAM KCIUKI ZA PARĘ CHCK&SARA - NAPEWNO WKOŃCU BĘDĄ RAZEM , A JEŚLI CHODZI O HUMOR TO TRZYMA DOBRY STARY POZIOM !!!

londontown

spoko, ale bez caps locka proszę na przyszłość.

Co do poziomu to pierwszy odcinek mnie rozczarował, drugi i trzeci trochę lepiej ale i tak poniżej oczekiwań.

Mam nadzieję, że poziom ulegnie zdecydowanej poprawie, bo pół roku czekałem z niecierpliwością na 3 sezon, a tu taka klapa.

ocenił(a) serial na 6
delpiero105

Co do klapy to sie nie zgodze, odcinki nie odstaja poziomem od tych z 2 i 1 sezonu, ale najwazniejsze jest to zeby chuck jak najszybciej nauczyl sie obslugiwac intersekt bo teraz sceny w ktorych robi z siebie glupka juz nie tylko smiesza ale czasem troche irytuja.

ocenił(a) serial na 6
Private

To chyab wszystko przez to ze po zakonczeniu 2 sezonu liczylem ze znajomosc kung fu wgrala mu sie do mozgu i juz nie musi miec przeblyskow tego bez przerwy.

ocenił(a) serial na 6
Private

wszystko dlatego ze po zakonczeniu 2 sezonu myslalem ze kug fu mu sie wgralo i bedzie kozaczyl teraz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones