PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=871189}

Chwała

Deo Geul-lo-ri
7,7 7 110
ocen
7,7 10 1 7110
7,5 2
oceny krytyków
Chwała
powrót do forum serialu Chwała

CHWAŁA czy chała ?

użytkownik usunięty

Ja rozumiem, że w Korei jak w Polsce zyją patosy, ale mi wystarcza te polskie. Płace netfliksowi za rozrywkę, a nie za negatywne emocje. Wiem, wiem, mogłem nie oglądać, ale spodziewałem się prostej wesołej krwawej akcji typu "szast prasy" kataną przez łeb, a tu rozczarowanie.

ocenił(a) serial na 8

Jeśli szukasz prostej i wesołej krwawej akcji z szybkim zakończeniem to sugeruję rozejrzeć się po bazie filmowej. Nie licząc kontynuacji, będziesz miał pewność, że akcja rozpocznie i zakończy się maksymalnie w ciągu dwóch godzin. Szukając tego w serialu, sam jesteś sobie winien. Chwała nie dość, że jest oznaczona jako dramat, to ma jeszcze opis jasno wskazujący, że nie będzie to miła i wesoła przejażdżka. Jakiś czas temu po otworzeniu Netflixa serial pojawiał się na głównej stronie z napisem, że druga część pojawi się dopiero w marcu, ale teraz może już tego nie ma. W każdym razie Netflix oferuje rozrywkę w różnym wydaniu, dla mnie to był niesamowicie wciągający serial i myślę, że bardzo nie fair jest nazywanie go chałą, bo bohaterka z uśmiechem na ustach nie pościnała antagonistom łbów kataną.

A tak na przyszłość - koreańskie seriale (azjatyckie ogółem) mają to do siebie, że akcja jest prowadzona raczej powoli. Chwała jak na te standardy i tak miała dość szybkie tempo, więc jeśli przy tym się wynudziłeś i całość ci się dłużyła, to innymi koreańskimi produkcjami też się raczej rozczarujesz. Nawet koreańskie filmy z kategorii "zemsta" i nie tylko mają to do siebie, że akcja jest rozwlekana, więc w serialach tym bardziej.

ocenił(a) serial na 7

Nie taka krwawa drama ale mocna polecam na Netflix My name, Penthouse life is war

,,Płace netfliksowi za rozrywkę, a nie za negatywne emocje'' O matko, tego jeszcze nie grali xD

ocenił(a) serial na 10
sportismylifee

Twój komentarz tak samo jest krwary tyle że dla oczu. Polaczkom nigdy nie dogodzi. Idź oglądać tanią tandetę od marvela

Misiu0015

chyba pomyliłeś osoby xd

ocenił(a) serial na 6

Biorąc pod uwagę, że ten film stanowi nawiązanie do dwóch prawdziwych historii (dziewczyna przypalana dokładnie 17 lat temu, była cała afera w Korei na ten temat oraz historia Asahiego, który całe swoje życie poświęcił na zemstę i zorganizował zjazd absolwentów, na którym miał wszystkich zabić), to nic innego nie można się było spodziewać. To są naprawdę negatywne emocje - że takie rzeczy zdarzyły się naprawdę.

ocenił(a) serial na 8
sally115

Możesz podrzucić jakiegoś linka, który opisuje historię Asahiego?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones