PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=812539}

Chyłka

7,4 31 387
ocen
7,4 10 1 31387
5,0 4
oceny krytyków
Chyłka
powrót do forum serialu Chyłka

6 sezon?

ocenił(a) serial na 9

Czy to prawda, że będzie 6 sezon? Wiem, że na początku miało być tylko 5, ale coraz częściej pojawiają się informacje, że będzie kontynuacja. Czy to potwierdzone info?

ocenił(a) serial na 8
revelinek89

wydaje mi się, że nie będzie 6tego a szkoda, bo mi się podobał, ale w sumie może jakiś procent czas jest ;)

ocenił(a) serial na 9
revelinek89

A skąd takie informacje? kurczę, gdyby tak było, to naprawdę byłabym przeszczęśliwa. Jakoś tak smutno było mi po ostatnim odcinku ostatniego sezonu ;) że nie ma już na co czekać ;)

gremlin_3

ciekawe ciekawe, widziałam, że Mróz nową część tej serii wypuścił, może player jakoś zdecyduje się kontynuować

ocenił(a) serial na 9
czapkaVV

Oby, bo Chyłka to jeden z moich ulubionych seriali w ostatnich latach :D

gremlin_3


Książka ma już 14 tomów, na tyle sezonów to nie liczę. Podobno Cielecka nie chciała grać latami i zgodziła się tylko na 5 sezonów, Mróz z kolei nie wyobraża sobie kolejnych sezonów bez niej. Natomiast wiele portali zastanawia się nad kolejnym sezonem, albo odcinkiem specjalnym przez otwarte zakończenie 5 sezony. Ale czy coś z tego będzie? Tego chyba na razie nikt nie wie

ocenił(a) serial na 9
vikitiki_fw

Książka ma 15 tomów, bo teraz jakoś wyszedł kolejny tom. Ale Mróz już mówił, że jednak chyba będzie casting na Chyłkę. Pozostaje poczekać czy pojawi się kolejny sezon na player.

ocenił(a) serial na 9
revelinek89

Słyszałam już zapowiedzi i sam Mróz mówił, że rusza casting. Ciekawa jestem bardzo. Na pewno będę zerkała na player czy już jest.

ocenił(a) serial na 9
Coolka_filmweb

Oooo... ciekawe... Czyli jednak nowa Chyłka? Cielecka nie zagra?

miliwanili_92

to faktycznie zastanawiający news, cieszyłbym się jakby player postanowił kontynuować serię

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones