PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=812539}

Chyłka

7,4 31 387
ocen
7,4 10 1 31387
5,0 4
oceny krytyków
Chyłka
powrót do forum serialu Chyłka

Który sezon najlepszy?

ocenił(a) serial na 10

No właśnie - tak jak w temacie, który sezon Waszym zdaniem był najlepszy? Skoro mamy za sobą już wszystkie, to chyba możemy się pokusić o takie podsumowanie :)

ocenił(a) serial na 10
Hindi_4

Wiesz co, trudne pytanie. Jeśli miałabym obstawiać, to chyba pierwszy. Dlatego, że nie znałam książek, nie wiedziałam czego się spodziewać i właśnie wtedy pokochałam Chyłkę :D

ocenił(a) serial na 9
Hindi_4

Gdzieś tam w otchłaniach internetu krążą plotki, że ma być kolejny, szósty sezon - nie powiem, byłabym zachwycona :)

gremlin_3

Serio? Bardzo bym chciała i po cichu na to liczyłam. Wiadomo coś kiedy można się spodziewać?

ocenił(a) serial na 10
Hindi_4

Każdy jest tak naprawdę o czymś innym, niby powiązany z poprzednimi sezonami, ale jednak historia jest nowa, trudno mi wybrać jeden konkretny sezon. Wszystkie bardzo lubię :)

ocenił(a) serial na 9
Hindi_4

Dla mnie chyba najciekawszy był 2 sezon, bo najbardziej wciągał w historię już Langera. Ale ogólnie wszystkie mi się podobały. Znowu 5 to był mega rollercoaster. Czekam teraz na ten zapowiadany 6, czy w ogóle powstanie.

Hindi_4

Każdy o czymś innym, każdy fajny, wszystkie obejrzałam z zapartym tchem i po cichu liczę na kontynuację

ocenił(a) serial na 8
bella_ella87

ciężko mi powiedzieć, w sumei to wszystkie mi się podobały, chociaż w moim serduszku pierwszy będzie niezapomniany

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones