PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=812539}

Chyłka

7,4 31 387
ocen
7,4 10 1 31387
5,0 4
oceny krytyków
Chyłka
powrót do forum serialu Chyłka

Coraz głośniej jest o tym, że jednak będzie sezon 6, ale z nową aktorką na Chyłkę. Kto według was pasowałby idealnie do tej roli ? Kogo chcielibyście zobaczyć?

Coolka_filmweb

Sama nie wiem, Cielecka jest idealna, może się przekona i zagra dalej.

Coolka_filmweb

Też bym chciała dalej Cielecką, ale chyba nie zdecyduje się już. Może Katarzyna Kołeczek?

ocenił(a) serial na 9
Coolka_filmweb

Z tego co pamiętam castingi to do roli brali pod uwagę kilka aktorek. Basia Kurdej-Szatan, Agnieszka Dygant i Magda Cielecka na pewno. Może to będzie Agnieszka Dygant.

Radoslaw_Matulka

ciekawe, ciężko mi sobie kogoś innego wyobrazić ale z drugiej strony mamy sporo dobrych aktorek, może Agata Buzek?

ocenił(a) serial na 9
Coolka_filmweb

Nie będzie łatwo się przekonać do innej aktorki niż Cielecka, no ale chyba nie ma co gdybać zawczasu, bo jeśli się nie mylę, info o kolejnym sezonie nie jest potwierdzone

ocenił(a) serial na 9
Coolka_filmweb

Nie no, nie wyobrażam sobie tutaj innej aktorki, M. Cielecka naprawdę zrobiła świetną robotę i moim zdaniem ona po prostu była Chyłką, a nie ją grała :)

Coolka_filmweb

Anita Sokolowska umie byc cieta jak brzytwa, bylaby siwetna Chylka, wiek tez by sie zgadzal.

ocenił(a) serial na 8
Shopping_Spree

Mnie ciekawi jak w tej roli spisałaby się Magdalena Schejbal, tak aby nieco zmienić swój image po "niezapomnianej" roli w Kryminalnych kilkanaście lat temu.
Mimo wszystko jednak moim zdaniem Cielecka wydaje się być niezastąpiona w tej roli.

ocenił(a) serial na 5
MBIITF

Magdalena Boczarska ewentualnie...
Naprawdę ktoś rozważał Szatan? Co to za dziwne pomysły

ocenił(a) serial na 5
Coolka_filmweb

Magdalena Boczarska ewentualnie...
Naprawdę ktoś rozważał Szatan? Co to za dziwne pomysły

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones