Chyłka (2018-2022)
Chyłka: Sezon 5 Chyłka Sezon 5, Odcinek 6
Odcinek Chyłka (2018-2022)

Odcinek 6

44m
7,3 212
ocen
7,3 10 1 212
Chyłka
powrót do forum s5e6

Finał jak z Gry o Tron

ocenił(a) serial na 7

Jestem rozczarowany. Wszechmocny i genialny Langer junior przegrywa ot tak.
-Widziałem jak zabił
-A zeznasz to?
-Jasne!
I już… tak po prostu. po wszystkim. Zupełnie jak w Grze o Tron gdzie straszącego od kilku sezonów Nocnego Króla tak po prostu dziabnięto.
Nie wiem czy to kwestie budżetowe czy lenistwo scenarzystów, ale ostatecznej rozgrywce z Langerem wypadałoby poświecić więcej czasu niż dwie sceny… chociażby z szacunku dla Gierszała, który był genialny.

ocenił(a) serial na 8
Mehoweck

Zgadzam się z Tobą,no kur.wa tak samo uważam.Takie zakończenie,to jest brak szacunku i zeszmacenie jego postaci.Pisałem w komentarzu powyżej,że jego postać jak dla mnie jest pierwszoplanowa.Co do końca można się domyśleć tylko,jak przyszedł do niego do więzienia Feliks i złożył mu propozycje i Langer się już uśmiechnął,to można wywnioskować że będzie to jakaś przepustka do wolności dla niego.Tylko widocznie scenarzyści nie mieli już pomysłu i ochoty co tam dalej pokombinować żeby nas widzów zadowolić.Woleli się nie przemęczać niestety.

ocenił(a) serial na 7
Mehoweck

Szczególnie, że Zordon widział i chyba nadal jest w posiadaniu nagrania jak Langer zabiją gwałciciela Chyłki.

ocenił(a) serial na 7
Mehoweck

Ale czy to była ostateczna rozgrywka z Langerem? Może to jednak specjalna zagrywka scenarzystów. Fakt przed tą sceną kminiłem kiedy go w końcu dorwą a tu tak szybko. No nic zobaczymy next sezon i wtedy bdz można oceniać.

ocenił(a) serial na 7
bnk_es

Nie będzie kolejnego sezonu.

ocenił(a) serial na 7
Mehoweck

Mróz napisał 16 tomów. Być może ktoś pociągnie serial w przyszłości? Jak nie wiadomo o co chodzi...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones