Chyłka
powrót do forum 5 sezonu

Nie wiem czy widzieliście ale pojawił się fajny reportaż na player o serialu. Nie wiedziałam, że są takiej ilości fancluby serialu <3 Miło zobaczyć, że tyle osób tak bardzo lubi serial. Oglądaliście reportaż?

https://player.pl/programy-online/chylka---serialowy-fenomen,226720

ocenił(a) serial na 9
Coolka_filmweb

Ooo dzięki, zerknę na pewno, serial bardzo mi się podoba, naprawdę uważam, że jest świetny :)

ocenił(a) serial na 9
Coolka_filmweb

Tego nie widziałam, super. Podoba mi się jak główni bohaterowie jako aktorzy też się świetnie dogadują. Myślę, że dlatego tak fajnie im ten serial podpasował i widać to w ich grze.

ocenił(a) serial na 8
Coolka_filmweb

Nie widziałam, ale chętnie wstąpię do fan clubu. Bardzo lubię ten serial i chętnie do niego wrócę :)

ocenił(a) serial na 10
Coolka_filmweb

Też bardzo chętnie zobaczę, bo jak skończyłam oglądać ostatni sezon, jakoś tak przykro się zrobiło, że Chyłka już nie wróci ;)

ocenił(a) serial na 9
kardysmarzena0

A co ciekawe, gdzieś czytałam, że Mróz i player jednak chcą zrobić kolejny sezon. Przyznam, że czekam niecierpliwie na jakieś oficjalne info.

Coolka_filmweb

Też mi się coś obiło o uszy, ale pojęcia nie mam ile w tym prawdy. Fajnie by było, bo to jeden z lepszych seriali jakie ostatnio oglądałam

Coolka_filmweb

Super w tym dokumencie widać jak aktorzy bardzo się zgrali na planie. Są dla siebie mega serdeczni i chyba nikt nie ma wątpliwości, że obsada była super.

ocenił(a) serial na 9
Wiola_Sprzeczka

To prawda, dlatego ciężko mi sobie wyobrazić jakiekolwiek zmiany w kolejnych ewentualnych sezonach. Sama jestem ciekawa czy dojdą do skutku czy to tylko takie gdybanie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones