Chyłka
powrót do forum 5 sezonu

Langer

ocenił(a) serial na 7

Nie wiem czy płata mi psikusa mój pokrętny umysł ale lepiej się ogląda Langera przy Chyłce niż Zordona.Jest w tym chemia,natomiast Zordon kompletnie aseksualny.

ocenił(a) serial na 1
dorota4329583

W książkach Langer jest po czterdziestce.

dorota4329583

Może właśnie to że jest aseksualny i za bardzo się stara jest jego problemem. Chyłka wie że jest idealnym kandydatem, oddanym wiernym i wpatrzonym ale nie ma tego czegoś co mają "dranie". A Langer dokładnie odwrotnie. Zresztą nie nazwałbym tego aseksualnością, jest po prostu ciągle chłopcem a nie mężczyzną.

ocenił(a) serial na 8
dorota4329583

Nie wiem czy faktycznie jest tak jak piszesz,natomiast wiem jedno.Langer to jest postać nr 1 w tym serialu.W sumie dla niego oglądałem wszystkie sezony,jest po prostu genialny jako czarny charakter,mimo że mało co mówił :D.I wqrwia mnie najbardziej to że 5 sezon ma być ostatni,a tak głupio się zakończył.Na napisach jest scena jak przychodzi do niego do więzienia Feliks i daje mu jakąś propozycje,ten tylko się uśmiecha i co dalej kur.. ???.Tak zakończyć serial to zbrodnia ;)

ocenił(a) serial na 8
jazdowicz2666

Możliwe że planują jakiś Spin-Off z Langerem. Cielecka nie chce już grać Chyłki, ale może coś wymyślą z tą postacią :)

dorota4329583

Mam dokładnie takie same odczucia, serialowy Zordon jest jednak jak dla mnie zbyt chłopięcy i ten wątek romansu z Chyłka wydaje się taki...hm...nie na miejscu, wymuszony? Wiem, że toczy się zgodnie z książkami, ale tu po prostu nie gra. Natomiast duet Chyłka <-> Langer wnosi bardzo dużo chemii, fakt.

ocenił(a) serial na 9
dorota4329583

też bardziej kibicuję tej parze ;) Zordon trochę za młody i chyba tej chemii aż tak nie było czuć, ale sama postać fajnie zagrana, aktor nieźle dobrany

ocenił(a) serial na 9
kamii788

Ja akurat książki nie przeczytałam jeszcze, więc takich rzeczy nie zauważyłam, ale pasuje mi tutaj ta para Zordon + Chyłka, w sensie doboru aktorów.

ocenił(a) serial na 8
dorota4329583

uważam podobnie:) między aktorami brak chemii, Zordon najmniej mi tu pasował po przeczytaniu książek. Brakuje mi, żeby bardziej zadbali o wygląd Cieleckiej w ostaniim sezonie, wygląda zbyt niechlujnie.

ocenił(a) serial na 9
dorota4329583

Gierszał jest stworzony do ról psychopatów, no lepszego aktora nie mogli wybrać.

ocenił(a) serial na 8
dorota4329583

Mam podobne odczucia. Gierszał genialny w roli Langera

ocenił(a) serial na 9
dorota4329583

Trochę inaczej Langera sobie wyobrażałam po przeczytaniu książek, ale i Zordona też. On miała być taki do Chyłki chyba trochę niepasujący, ale jednak między nimi iskrzyło. Szczególnie w ostatnim sezonie.

dorota4329583

Dla mnie Langer jest totalnie aseksualny, jasne - stara się być mroczny, stara się być tajemniczy, ale ja widzę w nim zaburzone dziecko.

ocenił(a) serial na 5
Kangi_Sunka

Jak dla mnie Gierszał jest w tej roli wręcz teatralny. Wiadomo, jego postać jest czarnym charakterem który cały czas coś knuje, ale gdy pojawiał się na ekranie to ogarniały mnie ciarki żenady.

ocenił(a) serial na 3
Majkelina017

i jeszcze ten brak dykcji

dorota4329583

Zupełnie nie pasuje mi ten aktor do postaci Langera. Widziałabym tutaj kogoś mroczniejszego, bardziej tajemniczego, bardziej brutalnego, szorstkiego w obyciu. Ale i tak bardzo mi się ten wątek podoba :)

ocenił(a) serial na 7
dorota4329583

Jakub Gierszał poraz kolejny udowodnił, że nie jest byle jakim aktorem, a wprost przeciwnie. W Sali Samobójców wiarygodnie odgrywa osobę z depresją a tu cyniczny psychopata bez skrupułów

dorota4329583

Po przeczytaniu nowej książki Mroza o samym Langerze, tylko Gierszała miałam przed oczami. Idealny do tej roli.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones