Chyłka
powrót do forum 5 sezonu

No cóz. Już chyba faktycznie przyszedł czas na zakończenie serialu. Pomimo, że był całkiem niezły to zaczynał już trochę nudzić. Moja znajoma określiła ten serial jako: "dość fajny ale głupi". Coś w tym jest.

HansStedtke

Na końcu Langer dostał propozycje chyba współpracy, to może będzie kolejna seria:)

HansStedtke

na samym końcu Langer dostaje propozycję chyba współpracy od Feliksa, to może być otwarcie do nowego sezonu :)

ocenił(a) serial na 8
Ewa1986r

A ja myślę, że to będzie spinoff, ale Chyłka może się tam pojawić gościnnie.

ocenił(a) serial na 10
McGyverPL

Będzie kontynuacja serialu, sam autor książki to zapowiedział, ale to za kilka lat i już bez Magdaleny Cieleckiej.

ocenił(a) serial na 7
HansStedtke

Pierwsze sezony petarda. Działo się! Ale sezon 5 to jedno wielkie dno. Jak na polski serial, pierwsze sezony oceniam na mocne 7,5, ale to co zaprezentowano w sezonie 5 to naprawdę słabe 4. Na sile przeciągane odcinki, bezsensowny wątek z Zordonem…

ocenił(a) serial na 10
kulka127

Zgadzam się, jeśli chodzi o wątek z Zordonem. Skoro serial i tak nie jest realnym odzwierciedleniem książki to mogli coś innego wymyślić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones