serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Cisza nad rozlewiskiem

2014 - 2015
45 min.
5,3 1 041
ocen
5,3 10 1 1041
Historia życia i miłości trzech pokoleń kobiet: Barbary, jej córki Gosi oraz wnuczki Marysi. W serialu pojawiają się nowi bohaterowie oraz miłosne zawirowania, a nawet... więcej

Ten serial nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Cisza nad rozlewiskiem zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

Historia życia i miłości trzech pokoleń kobiet: Barbary, jej córki Gosi oraz wnuczki Marysi. W serialu pojawiają się nowi bohaterowie oraz miłosne zawirowania, a nawet uczuciowy trójkąt. Akcja toczy się na tle zniewalająco pięknego pejzażu Mazur w jesiennej aurze.

studio
Agencja Telewizyjna Zoom (produkcja wykonawcza) / Agencja Filmowa Telewizji Polskiej
tytuł oryg.
Cisza nad rozlewiskiem
inne tytuły
Serial kręcono w Ostródzie (Polska).
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Niechże to się wreszcie skończy! Czy o zbyt wiele proszę? Co jeszcze będzie nad rozlewiskiem? Błagam! Błagam, niech to się po prostu skończy!

 • Cisza

  SusannahPrada ocenił(a) serial na 3

  Po 3 odcinku obejrzanym nieco "na siłę", czuję, że scenarzystom brakuje pomysłów. Jakiś 'nowy' jeździ ciągle tym swoim cambrio, Marysia mogłaby tylko mówić 'no nie wiem', Małgosia płacze, bo nie ma drożdży, a reszta jakoś zupełnie nieobecna. Rozlewisko chyba się już wypaliło.

 • Mam nadzieję że nasza kochana TVP nie wpadnie na pomysł kontynuacji tego "arcydzieła" Serial jest totalnym dnem, fatalne aktorstwo, jedynym plusem serialu są zdjęcia najpiękniejszych zakątków w polskiej Krajnie 1000 jezior.

  5
  • to jeden wielki niekończący się dół emocjonalny!!

   3
   • Chociaż za krótka, to wątkami "Cisza nad rozlewiskeim" niemal już dogoniła serial z USA.
    Np. Konrad i Małgosia, w poprzednim sezonie wracają do siebie, itd. , a teraz konrad podkochuje się w pierwszej lepszej dziewczynie. Albo Marysia, dla Krzysztofa rzuca Kubę, planują dziecko, a tu zjawia się... więcej

    1