serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Miłość nad rozlewiskiem

2010
45 min.
5,2 3 104
oceny
5,2 10 1 3104
219
chce zobaczyć
"Miłość nad rozlewiskiem" to kontynuacja "Domu nad rozlewiskiem" , czyli losów Małgorzaty Jantar , która otworzyła swój wymarzony pensjonat w jednej z mazurskich wsi.... więcej

Ten serial nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Miłość nad rozlewiskiem zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

"Miłość nad rozlewiskiem" to kontynuacja "Domu nad rozlewiskiem" , czyli losów Małgorzaty Jantar , która otworzyła swój wymarzony pensjonat w jednej z mazurskich wsi. Kobieta nadal zmaga się z osobistymi problemami, a życie ciągle ją zaskakuje. Zakochuje się w dentyście Januszu, ale jego nałóg alkoholowy staje się przeszkodą do bycia"Miłość nad rozlewiskiem" to kontynuacja "Domu nad rozlewiskiem" , czyli losów Małgorzaty Jantar , która otworzyła swój wymarzony pensjonat w jednej z mazurskich wsi. Kobieta nadal zmaga się z osobistymi problemami, a życie ciągle ją zaskakuje. Zakochuje się w dentyście Januszu, ale jego nałóg alkoholowy staje się przeszkodą do bycia razem. Marysia, jej córka, zaczyna karierę jako wokalistka, ale nadal ma problemy z ułożeniem sobie życia osobistego. Pewnego dnia Kuba wraca z USA z mocnym postanowieniem odzyskania jej serca.

na podstawie
studio
Agencja Telewizyjna Zoom (produkcja wykonawcza) / Agencja Filmowa Telewizji Polskiej
tytuł oryg.
Miłość nad rozlewiskiem
inne tytuły
Serial kręcony był w Warszawie,  Pajtuńskim Młynie, Pasymiu i Purdzie (Polska).
Zdjęcia do serialu rozpoczęto 6 lipca a zakończono 10 września 2011 r..
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Piosenka Maryski

  domisku 24 ocenił(a) serial na 6

  Chyba ze 2 lata minely, a ta dalej koncert z jedna piosenka:)))

  5
  • Nuda, nuda, nuda w dodatku z fatalną w swojej roli Brodzik

   4
   • Niestety ten serial to kompletna porażka.Akcji zero.Pomysłu zero.Gra aktorska jako tako 5/10.Serial ratują ładne krajobrazy... oraz Anna Czartoryska do której mam słabość :)
    Podsumowując na tym serialu można śmialo zasnąć i obudzic sie dopiero na ranem.

    2
    • Beznadziejny serial, TAK!

     2
     • To jest tak słaby serial, że wolę oglądać reklamy. Brodzik gra sztucznie, co w ogóle mnie nie dziwi, bo to dla niej norma, sam serial jest na siłę swojski... No ale czego można się spodziewać po tv publicznej.