PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=771080}

Cloak & Dagger

6,6 2 879
ocen
6,6 10 1 2879
Cloak & Dagger
powrót do forum serialu Cloak & Dagger

4 odcinki i to już mi wystarczy. Aktorka grająca główną bohaterkę umiejętności aktorskich jeszcze nie rozwinęła. Lepiej wypada chłopak, który przynajmniej przyciąga naturalnym - jak mi się wydaje - optymizmem, gra też lepiej. Wynudziłem się po 1 odcinku, ale coś mnie na tyle pociągało w pomyśle, że wróciłem i obejrzałem 3 kolejne. Za dużo emocjonalności, za dużo gadania (kiepskie te dialogi) i nie mam wrażenia, że to się jakoś ciekawie rozwinie.

Pomyślałem sobie przed napisaniem tego tekstu, że może serial spodoba się młodszej widowni. I proszę, trafiłem: "obejrzałem 3 odcinki i serial już mnie mega wciągnął, jest cudowny, pełen metafor, psychologii oraz różnych nie wyjaśnialnych zachowań, serial nie przesadza z dynamiką fabuły "

Faktycznie, nie przesadza. Trochę się obawiam, że będzie miał kilka sezonów. ;-)

Uh_Huh

tytuł wątku mówi wszystko - bez dwóch zdań

ocenił(a) serial na 5
Uh_Huh

co ? Przecież Olivia Holt przy nim to Maryl Streep. Nie rób se jaj xD Gościu bez żadnej charyzmy i ekspresji na twarzy. Holt z odcinka na odcinek coraz lepiej ale rewelacji dalej nie ma. Skoro Holt jest najlepsza aktorka w calym tym serialu to dobrze z nim nie jest.

ocenił(a) serial na 3
coolerss

Podoba mi się Twój styl.

ocenił(a) serial na 6
Uh_Huh

W zasadzie jeśli ktoś nie przetrawił początku to polecam obejrzeć odcinek 7.

Według mnie rewelacyjny ale dotrzeć do niego tylko na bezrybiu się daje.

Plusem pokazywanie dosyć realnych problemów ale po co było w takiej konwencji ten serial robić?

Za to odcinek 7 naprawdę klasa. Sprawdza się idealnie forma w nim.

W zasadzie serial oglądam tylko z powodu "To nie ja".

ocenił(a) serial na 3
ArchieIl

OK, thx zobaczę czy to się da jeść ;-)

ocenił(a) serial na 6
ArchieIl

Ja może dodam tutaj.

Oglądam dokładnie z powodu "To nie ja" bo mam wrażenie, że jest to w pewnym sensie uzupełnienie C&D.

Nie wprost z powodu Holt, która grała w tamtym serialu acz po części z powodu postaci, którą tam grała.

Jak ktoś zna T.n.j. to raczej skojarzy o co chodzi.

Uh_Huh

koniecznie obejrzyj do 10ep. Zmienisz zdanie :)

ocenił(a) serial na 3
perlalei

Chyba nie dam rady. Obejrzałem 7 jak kolega wyżej radził i wynudziłem się. To nie dla mnie serial, za stary jestem.

Uh_Huh

mój 42 letni znajomy, Ojciec 2 dzieci jest zachwycony. Więc nie o wiek tu chodzi. Ja zreszta tez do najmłodszych nie należę, serial zaczyna się rozpędzać po 5 odcinku, a po 10 postacie nie mają opanowanych nawet połowy swoich mocy. Warto też zajrzeć do komiksu, sam w sobie serial jest rewelacyjnie zrealizowany, to zresztą jedne z ulubionych postaci Loeba i powszechnie wiadomo jest, że mocno przyłożyli się do tworzenia serialu.

ocenił(a) serial na 3
perlalei

Może o poziom dojrzałości i smaku? Te przychodzą z wiekiem i kulturą, ale przecież nie zawsze ;-).

Uh_Huh

oczywiście, a przesadny narcyzm wręcz odrzuca obie opcje z góry ;)

ocenił(a) serial na 9
Uh_Huh

Za stary? Obawiam się właśnie, że może za młody. Serial płynie wolno, mówi ostrożnie i raczej obrazem, moim zdaniem najlepszy serial superbohaterski ostatnich lat.

ocenił(a) serial na 5
perlalei

Jeśli trzeba oglądać aż do 10 odcinka, by zmienić o nim zdanie, to właśnie pokazuje słabość serialu .

skalp_el

Słabość w czytaniu ze zrozumieniem. Serial ocenia się jako całość, a dłuższy wstęp i okazanie genezy powstania bohaterów uważam za plus, a nie minus. Gdyby pominęli pewne wątki na rzecz akcji również znaleźliby się malkontenci, taka polska natura :)

ocenił(a) serial na 5
perlalei

Ale czyja słabość, chyba Twoja? Nie rozumiem też kwestii "pominięcia wątków na rzecz akcji"? Ja po prostu twierdzę, że serial jest słaby,

skalp_el

to świetnie, dzięki za info :)

ocenił(a) serial na 3
skalp_el

Dobre.

Uh_Huh

Zły, mroczny murzyn i dobra, świetlista biała laska xDDD Lepiej tego zrobić się nie dało hahah

Wilkolak_Autograf

problem w tym, że to ekranizacja komiksu z początku lat 80 ;) zobacz ile czasu musiało minąć by stało się to powszechną normalnością ;)

perlalei

Wiem, wiem ;]

ocenił(a) serial na 9
Wilkolak_Autograf

Tak naprawdę to Tandy jest tu złodziejką, Tyrone pochodzi ze znacznie lepszej rodziny. Owszem, on jest mroczny, ona świetlista, ale to tylko kwestia gry kolorów, zdecydowanie nie charakteru

nikolazd

Wiesz, ja tak pozytywnie się uśmiałem ;] Ale dzięki za odpowiedź

Uh_Huh

Ja pie r do le czy Wy wszyscy oglądaliście ten sam serial co ja?Zmusiłem się tylko dla MCU ale już nigdy nie popełnie tego błędu w życiu nie widziaĺem większego ście rwa od tego i nie zobaczę bo nie da zrobić się czegoś gorszego bleee idę zwy mio tować

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones