PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36362}

Co nowego u Scooby'ego?

What's New Scooby-Doo?
7,2 8 539
ocen
7,2 10 1 8539
7,2 4
oceny krytyków
Co nowego u Scooby'ego
powrót do forum serialu Co nowego u Scooby'ego?

Słabizna!

ocenił(a) serial na 3

Mogliby już sobie darować kreskówki o Scoobym. To nie to samo. Brak jakiekolwiek klimatu. Nie wciąga, nie ciekawi. To już nie to samo co te stare odcinki sprzed kilkudziesięciu lat. 3/10 tylko z sympatii...

ocenił(a) serial na 4
InowroclawskiWilk

Święta racja. Tego sie spodziewałem, że to będzie porażka i... się nie zawiodłem. ;] Począwszy od począdkowej muzyczki przez sposób reżyserii ewidentnie czuć nawiązania do 'filmów o nastolatkach'.
Kto zaznał wczesnych przygód Scoobiego niech trzyma sie od tego z daleka. Nie polecam.

Shape

A moim zdaniem to jedna z lepszych serii :). Chociaż nie pobije "Scooby Doo, Where Are You?" i "The Scooby-Doo Show", które są absolutnymi klasykami.

użytkownik usunięty
Goku

Uwielbiam "Scooby Doo Gdzie jesteś?" i "13 Demonów", ale ten serial to pomyłka. Warner niszczy legendę i udowadnia, że daleko mu do Hannah-Barbera.

to jedna zlepszych serii chociasz klmat a odmienny od reszty, "13 demonów" ma świetny klimat ale niektóre dialogi są rzenujące za to "gdzie jesteś" jest klasyką

ocenił(a) serial na 8
InowroclawskiWilk

Mnie ciekawi tak na 7y5% procenyt ;D

użytkownik usunięty
Heroes222

Wręcz przeciwnie ta produkcja jest fajna, a reszta okropna

Kwestia gustu. Mnie np. bardziej przypadły do gustu wcześniejsze produkcje, choć należę do młodszych widzów (w tym roku kończę dopiero 13 lat). Zgadzam się trochę z fragmentem o klimacie bajki. Kilkukrotnie z czystej ciekawości obejrzałam parę odcinków po czym stwierdziłam, że to jednak nie to samo.

qlenaa

Też ta mam qlenaa

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones