Cobra Kai
powrót do forum 4 sezonu

Absurd goni Absurd

ocenił(a) serial na 3

oglądałem 1 i 2 sezon z sentymentem, w 3 już mnie drażnili cudownym uleczaniem, wyrzucaniem wózka na śmietnik... ale w 4 to już troszke uważam za absurdalne, branie zwykłych dzieciaków do dojo aby po kilku tyg. walczyły w prestiżowym turnieju. Transformacja małego czarnego chłopca w agresywnego łobuza, lub bicie sąsiada bo narzeka na głośną muzykę przy aprobacie reszty , coraz bardziej muszę wyłączać myślenie na nim, lecz nie mogę wyzbyć się wrażenia że jest coraz bardziej szkodliwy

SWoland

Cóż... jak powiedział kiedyś Boguś Linda: "życie to nie film" ;-) Gdyby mieli pokazać pełen realizm to ludziska by się totalnie wynudzili. Już widzę te posty: "ale nuda - tylko ćwiczą i ćwiczą". Serial musi budować napięcie by utrzymać uwagę widza. Realizm schodzi tu na dalszy plan i na takie kwestie jak błyskawiczne transformacje trzeba trochę przymknąć oko. Byle nie przegieli...

ocenił(a) serial na 3
process

na filmach tylko ćwiczył i nie było nudno, ani groteskowo jak tu:)

SWoland

Film to był film, więc "ciągłe ćwiczenia były ograniczone czasowo, aby i inne rzeczy się zmieściły. Serial ma dużo więcej czasu antenowego, który czymś trzeba wypełnić, ale same ćwiczenia byłyby naprawdę nudne..

ocenił(a) serial na 6
SWoland

Mnie męczyła monotonność niektórych odcinków i taka "dziecinada" gdy już się wszystko układa jest dobrze to pod koniec odcinków musiała się zdarzyć jakaś niezrozumiała sytuacja i powrót konfliktu , dużo też sentymentów na siłe + to co sam napisałeś .

ocenił(a) serial na 3
WiktorW23

może strajk dobrze im zrobi..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones