PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=467384}

Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2

Code Geass: Hangyaku no Lelouch R2
8,2 11 976
ocen
8,2 10 1 11976
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2
powrót do forum serialu Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2

zakończenie... po prostu *o gad* :D leżę, już wkurzony na maksa że zakończenie im nie wyszło, ale gdy jeremiah powiedział "biegnij, zamaskowany rycerzu" automatycznie się poderwałem :D nawet jeśli się znudzicie, warto obejrzeć całe anime nawet tylko dla zakończenia, jest po prostu genialne.. niszczy głowę konkretnie :) a poświęcenie leloucha zostaje w głowie na długo, i nie pozwala o sobie zapomnieć..

ocenił(a) serial na 10
Kavaz

Zgadzam się jak narazie najlepsze zakończenie jakie widziałem, najbardziej zaskakujące są motywy głównego bohatera pokazane dopiero na końcu x]

użytkownik usunięty
Kavaz

Zakończenie jest proste. Facet chciał zapłaty za to, że zostali wygnani z siostrą, a nigdy nie chciał władzy. Gdy zdobył to co chciał, to władze oddał siostrze. Sam przyjął gen nieśmiertelności i upozorował własną śmierć. Na wożnicy to, on. Wydaniu Bluray jako dodatek twórcy wyjaśniają, że przeżył.

Kavaz

Jak dla mnie zakończenie zaskakujące i w jakiś sposób piękne ale kompletnie nielogiczne. Że niby po zjednoczeniu świata i śmierci znienawidzonego dyktatora nagle wszyscy zaczną się kochać i żyć w pokoju? Tak naprawdę wnet znów wybuchy by powstania narodów dążących do niezależności, walki o władzę i prześladowania np. Brytyjczyków. Nawet jeśli przez osłabienie świata zapanowałby pokój, byłby on chwilowy i niewarty milionów istnień poległych podczas wojny oraz po niej np. w wyniku głodu.
Ale co tam logika, ważne że mamy nieprzewidywalną, ckliwą historię o poświęceniu i już tytuł można nazwać "arcydziełem". Ja tam się zawiodłem.

ocenił(a) serial na 6
jaroslaw95

Spoko spoko, zrobili sobie furtkę coby Sunrise mogło zrobić kolejnego cashgraba... i zrobią, no nie? W końcu Gundamy i reszta średnio się sprzedają, bo to CG najpopularniejsze :D

Do tego jeszcze absurdalna opcja z wyborem Nunny na cesarzową, geeeeeez. Ona się nie nadaje przecież :D

To będzie beka, stawiam na to*, że będzie pokój w nowej części, za chwileczkę znowu będzie jakieś SRUUUUU, konflikt, Brytole/Japończycy nie dadzą rady Nunna będzie "sejwMiOniSaaaaaaamaaaa!", Suzaku_pan_dzielny_w_przesadzonym_lancelocie_ledwo_da_radę_ i wróci wybawca aka Leluch.

Jedyne co mnie interesuje to potencjalny wątek z Cornelią, co widzieliśmy na PVce, ale z kolei pamiętam, jak jej wątek w R2 potraktowali... ;f

Boże, już lepsze/logiczniejsze pomysły są w fanfiction...

*jestem mega pesymistą w tym przypadku, generalnie jedyną zaletą Fukkatsu... będzie to, że znowu będzie wysyp fanfiction na ff.net.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones