PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=792257}
6,3 4 619
ocen
6,3 10 1 4619
Collateral
powrót do forum serialu Collateral

Muszę przyznać, że takiego natężenia lewicowej propagandy w jednym serialu jeszcze nie oglądałem. Mamy tu kochanych uchodźców, imigrantów, muzułmanów, LGTBQ. Z drugiej strony mamy tych złych, czyli rząd, wojsko, służby specjalne, kościół no i oczywiście złych, białych, heteroseksualnych mężczyzn. Niesamowite do jakiego poziomu prania mózgów doszła zachodnia cywilizacja.
Jeśli chodzi o fabułę to szału nie ma. Na szczęście tylko 4 odcinki, więc da się przebrnąć.
Na przyszłość postaram się omijać szerokim łukiem seriale BBC

Korgan_

Niestety muszę się zgodzić. To melodramat o biednych nielegalnych imigrantach i zgniłym zachodzie, dobrej kapłance lesbijce oraz jej przełożonym biskupowie geju hipokrycie. Wszystko jest, Tylko fabuła jakaś taka mdła.

Korgan_

Sorki, po co tracić tyle życia na ten serial? Jak zobaczyłam pastorkę lesbijkę, żołnierkę, policjantkę, cudne, pokrzywdzone imigrantki i wszystko to wpakowane w kilka minut filmu, to już mi się odechciało. Pozdrawiam

Korgan_

Polityczna propaganda zepsuła naprawdę dobrze zapowiadający się serial...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones