Cowboy Bebop (2021)
Cowboy Bebop: Sezon 1 Cowboy Bebop Sezon 1, Odcinek 2
Odcinek Cowboy Bebop (2021)

Wenusjański pop

Venus Pop 37m
6,2 175
ocen
6,2 10 1 175
Cowboy Bebop
powrót do forum s1e2

Może być

ocenił(a) serial na 7

Na razie jestem po 2 odcinkach i nie jest to nie wiadomo co ale najgorszy serial to też nie jest , uważam że oceny 1 czy 3 to trochę przesada , zobaczę co powiem po całości ale póki co nawet nawet. Sceny walki i scenerie fajne. Jako fan oryginału traktuje serial jako po prostu osobny luźno oparty twór i myślę że takie podejście jest najlepsze.

Bilbo_8

Jestem w tym samym miejscu. Trzeba przejść przez pierwszy "niesmak" charakteryzacji (przejścia z anime na real) i już po drugim odcinku ogląda się to lepiej. Zobaczymy dalej. Też uważam, że takie skrajnie słabe oceny to przeginka. Podoba mi się jak na razie dynamika Spike - Jet i motyw misia bombera na tym statku jak dla mnie super ahaha - akcja trochę jak z milczenia owiec tyle, że ten psychol szył sobie misiowe kostiumy xD

ocenił(a) serial na 7
Flip_89

Fajnie że ktoś się zgadza mam nadzieje że średnia ocena serialu się poprawi tu po czasie na imdb ma 7.1

Bilbo_8

Fajny klimat. Ja samo anime ogladalem dopiero niedawno na netflix i jestem dosc pozytywne zaskoczony dzisiejsza premiera. Czegos sie tam chyba nauczyli w netflix od czasow aktorkiego notatnika smierci.

ocenił(a) serial na 6
Bilbo_8

Ale jeśli serial jest słaby, to dlaczego ocena 3/10 (słaby) to przesada?

ocenił(a) serial na 7
per333

Bo nie jest aż tak słaby przynajmniej moim zdaniem , zresztą każdy inaczej patrzy na tą skale ocen lepiej by było gdyby była skala 1-5

ocenił(a) serial na 6
Bilbo_8

Skala 1-10 jest bardziej zniuansowana, a nomenklatura Filmwebu całkiem klarowna. 1 to film nieporozumienie, 2 to film bardzo słaby, 3 to film słaby. Od 4 do 6 mamy przeciętność czyli znaczną większość produkcji. 4 to ujdzie w tłoku, 5 to średni a 6 ogólnie niezły. 7 to już nie byle co, tylko film dobry. 8 to film bardzo dobry, a 9 to prawdziwa rewelacja sezonu. Natomiast 10 to arcydzieło światowej kinematografii, rzecz epokowa.
Krótsze skale są dobre dla małych dzieci, które nie umieją niuansować ocen. One mają skalę 1-2 -1 to "nie podobało mi się" a 2 to "podobało mi się".

per333

No fajnie napisałeś a tutaj jest tak - dobry (nawet nie bardzo dobry czy rewelacja) to 9/10 słaby to 5/10 i tak od kilku lat A jak się komuś podoba to 10/10. Zreszta na imdb to samo. Tak 10/10 to w trójce najczęściej dawanych ocen . To jest dramat jak to średnie przez półinteligentow zostały zepsute i są dalej zajeżdżane

per333

Jeżeli 10 to arcydzieło a 1 totalny nic nie wart gniot to po prostu 3 jest w mojej ocenie zbyt blisko totalnego gniotu w przypadku tego serialu. Dla mnie jest średni plus czyli koło 6. Nikt nie patrzy na to jak Filmweb opisuje gwiazdki tylko rozkłada skale 1-10 i umieszcza serial gdzie uważa, że wypada w tym przedziale. To naturalne, że statystycznie większość powinna wypaść koło 5. Nie mówię o amebach co dają same 1 i 10 oczywiście : D

ocenił(a) serial na 8
Bilbo_8

Dobrze napisałeś. Ja oryginalne anime widziałam kilka razy. Mam i czytałam mangę. A serial jak najbardziej mi się podoba. Ma klimat, są dobrze zagrani bohaterowie. Masa odniesień do anime program "big shot"chociażby.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones