6 odcinków
7,2 655
ocen
7,2 10 655
541
chce zobaczyć
{"type":"film","id":35828,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/Crimen-1988-35828/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum serialu Crimen
  • Andy77 ocenił(a) ten serial na: 9

Witam
    Pilnie poszukuje tego serialu, książkę przeczytałem i chcę skonfrontować z serialem. Może ktoś mi podpowiedzieć? GG 1981511

• Andy77 faktycznie dziwna sprawa z tym serialem. nawet na youtube nie ma ani fragmentu! ja widziałam 2-3 odcinki jakieś 8 lat temu w państwowej telewizji regionalnej (obecnie TVP 3). Można więc mniemać, że mając go w archiwum, zapchają nim kiedyś jakąś dziurę programową w nocy lub o szóstej rano :-)
    serial niestety nie jest nakręcony atrakcyjnie, ciężki w odbiorze, estetyka Janosika, ale bez takiego humoru. stąd trochę wątpliwe, żeby pojawił się na dvd.
    pozostaje wezwać członków fanklubu Lindy do umieszczenia filmu na rzeczonym youtube :-P

• jansobieski26 ocenił(a) ten serial na: 10

Andy77 Dziwna sprawa z tym serialem - gratuluję całej wypowiedzi (poprzedniej).
    Teraz emituje go TVPHistoria, ale jak trafnie zauważono - W NOCY.
    Proszę zwrócić uwagę na Przemysława Gintrowskiego (w tym serialu).
    Drugoplanowa rola, ale jeśli dodać muzykę, i wykonanie - GENIALNA.
    Sam szukam tego serialu, więc tym bardziej serdecznie pozdrawiam.

• jagaciarz ocenił(a) ten serial na: 7

jansobieski26 Też widziałem serial dawno temu. Uważam że jednak trochę niedoceniony i całkiem niezły, choć faktycznie dość wolne tempo akcji.

Na pewno atutem bardzo ciekawa obsada (Linda, Bista, Walczewski, Błaszczyk, Cembrzyńska, Kryszak).
    Książki niestety nie czytałem.

• Andy77 Serial jest tutaj:

http://peb.pl/pozostale-gatunki/394650-rapidshare-film-polsk...

• kajtek1960 na cyfrowa tvp jest w najwyższej możliwej jakości i legalnie