PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=839248}

Criminal: Hiszpania

Criminal: Spain
5,9 1 457
ocen
5,9 10 1 1457
Criminal: Hiszpania
powrót do forum serialu Criminal: Hiszpania

Przyznaję, brak mi obiektywizmu. Po wersjach DE, GB, FR, jestem już mocno zmęczony tą formułą. ES dorównuje GB. Końcowa konstatacja, w całej Europie Organy ścigania stosują te same nielegalne metody: manipulację osobami i dowodami, oszustwa, tortury psychiczne i fizyczne (może pęknie, bo dowodów brak), wrabianie, zastraszanie. Za tę akcję z psem, wyrzuciłbym ze służby i wsadził do więzienia całą ekipę przesłuchujących, bo to metody stalinowskie. Coś takiego w USA, Meksyku czy Ameryce Środkowej, Południowej, Rosji, Chinach lub w krajach arabskich by mnie nie dziwiło, ale to kraje Unii Europejskiej! W Polsce jest jeszcze gorzej, bo policja się nudzi i nie wyrabia norny. Nocne łapanie przechodzących na "czerwonym" lub po za pasami to standard.

ocenił(a) serial na 7
Paraves

Ocena może trochę niesprawiedliwa, bo gdyby zaczęło się od wersji ES, to jest mimo wszystko bardzo dobra sama w sobie.

Migotka

Co racja to racja. Sam to przyznałem, bez bicia i innych tortur. Bez odbioru.

Paraves

Dokładnie to samo pomyślałam- i na koncu: swietnie sie spisalas. Ogladam wlasnie Hiszpanię, i wylaczylam bez zalu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones