3 odcinki
5,9 1 253
oceny
5,9 10 1253
177
chce zobaczyć
{"type":"film","id":839248,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/Criminal%3A+Spain-2019-839248/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum serialu Criminal: Hiszpania
  • Przyznaję, brak mi obiektywizmu. Po wersjach DE, GB, FR, jestem już mocno zmęczony tą formułą. ES dorównuje GB. Końcowa konstatacja, w całej Europie Organy ścigania stosują te same nielegalne metody: manipulację osobami i dowodami, oszustwa, tortury psychiczne i fizyczne (może pęknie, bo dowodów brak), wrabianie, zastraszanie. Za tę akcję z psem, wyrzuciłbym ze służby i wsadził do więzienia całą ekipę przesłuchujących, bo to metody stalinowskie. Coś takiego w USA, Meksyku czy Ameryce Środkowej, Południowej, Rosji, Chinach lub w krajach arabskich by mnie nie dziwiło, ale to kraje Unii Europejskiej! W Polsce jest jeszcze gorzej, bo policja się nudzi i nie wyrabia norny. Nocne łapanie przechodzących na "czerwonym" lub po za pasami to standard.

  • Migotka ocenił(a) ten serial na: 7

    Paraves Ocena może trochę niesprawiedliwa, bo gdyby zaczęło się od wersji ES, to jest mimo wszystko bardzo dobra sama w sobie.

  • Migotka Co racja to racja. Sam to przyznałem, bez bicia i innych tortur. Bez odbioru.

  • Paraves Dokładnie to samo pomyślałam- i na koncu: swietnie sie spisalas. Ogladam wlasnie Hiszpanię, i wylaczylam bez zalu.