serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Cudotwórcy: Szlak oregoński

Miracle Workers: Oregon Trail
2021
20m
6,7 1 741
ocen
6,7 10 1 1741
Rok 1840. Pełen ideałów małomiasteczkowy kaznodzieja (Daniel Radcliffe) łączy siły z poszukiwanym banitą (Steve Buscemi) i wyzwoloną kobietą z prerii (Geraldine... Zobacz pełny opis

Ten serial nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Cudotwórcy: Szlak oregoński zobacz gdzie obejrzeć online

twórca

gatunek

produkcja

Cudotwórcy: Szlak oregoński
Zwiastun nr 1 (polski)
Cudotwórcy: Szlak oregoński
Zwiastun nr 1
Cudotwórcy: Szlak oregoński
Teaser nr 1
nr 1 (polski) 2021-07-08T08:36:19 https://fwcdn.pl/webv/80/57/58057/58057.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/281/871781/Miracle_Workers__Oregon_Trail_trailer_806.vp9.1080p.webm

Rok 1840. Pełen ideałów małomiasteczkowy kaznodzieja (Daniel Radcliffe) łączy siły z poszukiwanym banitą (Steve Buscemi) i wyzwoloną kobietą z prerii (Geraldine Viswanathan), aby poprowadzić karawanę wozów na zachód szlakiem Oregonu. W trzecim sezonie tego komediowego serialu przygodowego akcja rozgrywa się w amerykańskim krajobrazie,Rok 1840. Pełen ideałów małomiasteczkowy kaznodzieja (Daniel Radcliffe) łączy siły z poszukiwanym banitą (Steve Buscemi) i wyzwoloną kobietą z prerii (Geraldine Viswanathan), aby poprowadzić karawanę wozów na zachód szlakiem Oregonu. W trzecim sezonie tego komediowego serialu przygodowego akcja rozgrywa się w amerykańskim krajobrazie, który – podobnie jak dzisiaj – pełen jest zarówno niebezpieczeństw, jak i wielkich obietnic.

Zdjęcia do serialu były kręcone w Santa Clarita (Kalifornia, USA).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych
Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

Daniel wymiata

ocenił(a) serial na 8

Kolejna genialna historia z genialnymi aktorami. Duża dawka śmiechu i niezapomniany klimat. Super taniec Daniela.

Sezon 1 bardzo dobry, sezon 2 niezły/średni, sezon 3 to porażka. Chyba kontrakt mają, ma kilka sezonów z góry, że robią "śmieszki" na siłę.

Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones