Daniel Radcliffe, Steve Buscemi nie będą już "Cudotwórcami"

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Daniel+Radcliffe%2C+Steve+Buscemi+nie+b%C4%99d%C4%85+ju%C5%BC+%22Cudotw%C3%B3rcami%22-152987
Daniel Radcliffe, Steve Buscemi nie będą już "Cudotwórcami"
Mamy złą wiadomość dla fanów serialu-antologii "Cudotwórcy". TBS postanowiło skasować show.

Koniec "Cudotwórców" po czterech sezonachSerial "Cudotwórcy" zakończy się na czterech sezonach. Szanse na piąty sezon od początku były wątłe, ponieważ dotychczasowy kontrakt gwiazd serialu wygasł i TBS musiałoby negocjować nowe warunki.

"Cudotwórcy" to serial, którego każdy sezon opowiada inną historię. Każda rozgrywała się w innych czasach. Łącznikiem były osoby twórców i gwiazd. Za cykl odpowiadał Simon Rich. Rdzeń obsady stanowili zawsze Daniel Radcliffe, Steve Buscemi, Geraldine Viswanathan, Karan Soni i Jon Bass.

Ostatni sezon serialu nosił tytuł "Cudotwórcy: Koniec czasów". Jego akcja rozgrywała się w postapokaliptycznej przyszłości. Wojownik z pustkowia i bezwzględny watażka stają w obliczu największego wyzwania: życia na przedmieściu. Nagle muszą radzić sobie z egzystencjalnymi horrorami życia małżeńskiego w małym miasteczku, a wszystko to pod wątpliwym przewodnictwem bogatego handlarza śmieciami.

Zwiastun serialu "Cudotwórcy: Koniec czasów"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones