SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

Cudowne lata

The Wonder Years
1988 - 1993
24 min.
7,6 25 595
ocen
7,6 10 1 25595
2 924
chce zobaczyć
6,0 4
oceny krytyków
Kevin Arnold wspomina swoje dzieciństwo - czasy, kiedy był zakochany w sąsiadce Wendy. Więcej Mniej
Cudowne lata zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

Złoty Glob
Serial zdobył nagrodę Złoty Glob, 9 innych nagród i 37 nominacji
Sprawdź wszystkie nagrody

Poznajemy rodzinę Arnoldów, typową amerykańską rodzinę z lat sześćdziesiątych. Przez kilka lat towarzyszymy dorastającemu Kevinowi. Razem z nim przeżywamy porażki i cieszymy się z jego zwycięstw. I tych w szkole, i tych w życiu prywatnym - dotyczących przyjaźni z Paulem i miłości do Winnie. Obserwujemy jak chłopak dojrzewa - fizycznie i psychicznie - jak zmienia się w nim podejście do życia.

studio
New World Television / The Black/Marlens Company
tytuł oryg.
The Wonder Years
inne tytuły
W drugim odcinku, którego akcja toczyła się w 1968 roku, Kevin i Paul wykradają z księgarni książkę "Wszystko co chcielibyście wiedzieć o seksie, ale boicie się o to zapytać". W rzeczywistości książkę wydano w listopadzie 1969 roku.
W 4 odcinku możemy zobaczyć Kevina oglądającego film w kolorowym telewizorze, natomiast w 9 odcinku Kevin wraz z bratem proszą ojca o kupno tego telewizora.
W odcinku 41 Kevin wraca ze szkoły i ogląda w telewizji start Apollo 13. W rzeczywistości Apollo 13 wystartował 11 kwietnia 1970 roku, w sobotę, czyli dzień wolny od nauki.
"What would you think if I sang out of tune, would you stand up and walk out on me?...". Słowami piosenki w wykonaniu Joe Cockera rozpoczynało się każde moje sobotnie przedpołudnie na początku lat 90. Miałem wtedy naście lat. Siadałem przed telewizorem i przez niespełna pół godziny, chłonąłem losy swojego rówieśnika Kevina, głównej postaci... więcej
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych