FOTO: Oto bohaterowie nowej wersji "Cudownych lat"

Twitter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/FOTO%3A+Oto+bohaterowie+nowej+wersji+%22Cudownych+lat%22-141991
Producent Lee Daniels zaprezentował na Twitterze pierwsze zdjęcie z nowej wersji kultowego serialu "Cudowne lata". Przedstawia ono rodzinę głównych bohaterów granych przez  Elishę Williamsa, Dulé Hilla, Saycon Sengbloh i Laurę Kariuki.


Nowy show tak jak pierwowzór ma się rozgrywać pod koniec lat 60. Reboot skupi się na perypetiach czarnoskórej rodziny z klasy średniej, Williamsów, mieszkającej w mieście Montgomery w stanie Alabama. W narratora serialu wciela się Don Cheadle.

Oryginalne "Cudowne lata" były emitowane pomiędzy 1988 a 1993 rokiem. W pierwszym odcinku główny bohater, dwunastoletni Kevin Arnold, rozpoczyna edukację w gimnazjum, a tym samym nowy rozdział swojego życia. Mieszka na przedmieściach razem rodzicami i dwójką starszego rodzeństwa, siostrą Karen i bratem Waynem. Przyjaźni się z fajtłapowatym Paulem Pfeifferem i słodką Winnie Cooper, w której się podkochuje. Przez sześć lat widzowie mieli okazję śledzić kolejne etapy jego dorastania, wypełnione perypetiami szkolnymi, domowymi i osobistymi.

Nowy serial tak jak oryginał powstaje dla stacji ABC.