7,9 12 117
ocen
7,9 10 12117
2 077
chce zobaczyć
8,2 5
ocen krytyków
{"rate":8.2,"count":5}
{"type":"film","id":114487,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/Blackadder+the+Third-1987-114487/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum serialu Czarna Żmija 3
  • Zastanawiam się co sądzicie o postaci odtwarzanej przez Hugh Lauriego? O jego grze aktorskiej w tym serialu...
    Jak się domyślam jest jednym z ważniejszych bohaterów, tak?

• Mortiana ocenił(a) ten serial na: 8

yasioo Obecnie jestem świeżo po pełnej serii 3ciej (narazie niestety tylko 3ciej) - tak, Hugh gra jedną z 3 najważniejszych postaci :)
    Moim zdaniem jego talent komediowy i talent do robienia z siebie głupka jest fenomenalny! Wprost płaczę ze śmiechu na sam widok księcia Jerzego, a jeśli dołączyć jego mimikę i genialne teksty - dla mnie bomba:)

• leapylee ocenił(a) ten serial na: 10

Mortiana Ja tak samo, uwielbiam George'a. Jak dla mnie wszyscy ci, co podniecają się na widok serialu dr House powinni sobie zobaczyć, że Laurie równie dobrze potrafi się wygłupiać [i robi to znakomicie!].

• leapylee ...bo Gregory House to jest taaaak śmiertelnie poważna rola ^^

• yasioo Hehe..Aż mi się śmiać chce :D Kocham go za tę rolę.Głupek jakich mało :D Poprostu.Trzeba umieć takie coś zagrać. Jest rewelacyjny.A film polecam, uśmiałam się do łeż :D Booże.....Najlepszy Lourie i Żmija..Ale ten cały Boldrick to jest Mistrz...

• użytkownik usunięty

Kanterial Dokładnie, Boldrick na prezydenta! Najzabawniejsze fragmenty Czarnej Żmij to te, w których następuje konfrontacja Żmij i Boldricka. Chociaż, sama już nie wiem, płaczę ze śmiechu niemal przez cały czas, kiedy to oglądam :).

• slawon_p ocenił(a) ten serial na: 9

Baldrick a nie Boldrick

• użytkownik usunięty ocenił(a) ten serial na: 9

yasioo Jak dla mnie Laurie i rola księcia Jerzego - geniusz xD
    Niedawno poleciłam przyjaciółce (fance dr. Housa) teraz obie na widok doktora mamy ochotę się śmiać, bo widzimy te piękne loczki peruki, róż na policzkach... i ubóstwiany tekst "No nie, jakiż ja jestem nieprzytomnie przystojny młody bałwanek" :D
    Kocham go za tą rolę <3
    I ten pozytywny uśmiech :)

• Moai ocenił(a) ten serial na: 10

Ja też go kocham za tę rolę xD Jeszcze polskie tłumaczenie jest genialne.
    "Rajstopy są jak seks, wszędzie tego naokoło pełno a mnie się nic nie trafia" xD

• użytkownik usunięty ocenił(a) ten serial na: 10

Moai Albo "przecież zapłaciliśmy za miejsce w parlamencie, więc nam się należy!" xD

• czarna_maggie ocenił(a) ten serial na: 7

yasioo Dziś zabrałam się do oglądania i szczeka mi opadła. Nie poznałam go, po przeczytaniu napisów nie mogłam uwierzyć, że to on. Jest naprawdę dobrym aktorem, chociaż niechętnie to przyznaję...

• yasioo Genialny Lauri, znakomita rola!