PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=683563}

Czarna lista

The Blacklist
7,5 22 127
ocen
7,5 10 1 22127
7,0 3
oceny krytyków
Czarna lista
powrót do forum serialu Czarna lista

Powiem szczerze, że po obejrzeniu pierwszych trzech odcinków mam bardzo mieszane
uczucia, jeżeli chodzi o serial, odnosi się wrażenie, że wszystko to już gdzieś było. O ile to mnie
jakoś strasznie nie szokuje, w końcu podobnych seriali jest milion, jestem bardzo zawiedziony
Jamesem Spaderem.
Jest jednym z moich ulubionych aktorów, podobał mi się w każdej roli filmowej i serialowej jak
do tej pory, najbardziej jako Alan Shore w Boston Legal, którego pierwszy sezon-dwa należą do
moich ulubionych. Nie mogę się jednak oprzeć wrażeniu, że pierwszy raz widzę jak w
przerysowany i nieciekawy sposób kopiuje sam siebie. Jego postać Reddingtona ma
identyczne maniery, sposób mówienia, mlaszcze jeszcze bardziej niż właśnie Shore w
końcówce BL.

ocenił(a) serial na 7
kamilcis

Podzielam Twoją opinię. W BL był obłędny!
W jego zachowaniu w The Blacklist jest coś irytującego, co mnie osobiście razi.

ocenił(a) serial na 4
mykolek

Ja nie lubiłam BL, w tym serialu też aktor mnie razi. Po 3ep przestałam serial oglądać, ale już nawet nie z uwagi na 'kopiowanie samego siebie' przez Spadeta, ale nieudolne kopiowanie relacji mistrz zbrodni - uczennica po stronie prawa (Hannibal). I to jeszcze z drugim dnem bo pewnie okaże się, że to jego córuś (o zgrozo!).

kamilcis

A ja nie ogladalem BL i nadal uwazam, ze sila tego serialu jest postac Reda grana przez Jamesa Spadera. W sumie gdyby nie on na spotach promocyjnych w zyciu nie zabralbym sie za ten serial. I, jak dla mnie, nie pomylilem sie co do swojego gustu.

ocenił(a) serial na 8
matiiii

Ja także na razie BL nie widziałam. Tym razem zgadzam się z większością widzów serialu. Spader to ogromny plus.

ocenił(a) serial na 8
kamilcis

Każdy człowiek powiela pewne zachowania,ma te same triki. Aktorzy się pod tym względem nie różnią. Spader jest zaletą serialu,a plusem aktorzy występujący gościnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones