Czarna lista (2013-2023)
Czarna lista: Sezon 8 Czarna lista Sezon 8, Odcinek 3
Odcinek Czarna lista (2013-2023)

450 gramów

16 Ounces 43m
7,4 107
ocen
7,4 10 1 107
Czarna lista
powrót do forum s8e3

Dziś jest 22 styczeń i na razie nie ma ani odcinka, ani żadnej zapowiedzi, ktoś coś?

ocenił(a) serial na 9
Adka10

My też czekamy...

ocenił(a) serial na 10
Adka10

jak narazie musimy czekać

ocenił(a) serial na 10
Adka10

Czekam, jestem mega ciekawa wszyscy piszą że ten odcinek jest mega, mam nadzieję, że jak najszybciej go wrzucą

Adka10

Już nareszcie jest

ocenił(a) serial na 9
Ola_Z_filmweb

Tylko ja nie mogę ścierpieć zachowania Keen?

ocenił(a) serial na 9
Adka10

Tylko ja nie mogę ścierpieć zachowania Keen ?

ocenił(a) serial na 9
Qba2312

Nie tylko Ty ;) zresztą...już od dawna mówię, że jej rola, jej gra jest koszmarna. Bardzo sztucznie gra.

ocenił(a) serial na 9
martha27_fw

Taaa, dokładnie. Nie idzie znieść jej decyzji i gry aktorskiej. 95% roboty w tym serialu robi Red, którego uwielbiam, jego ludzie tez są ekstra

Qba2312

dokładnie, zgadzam się, szkoda, że dodali tyko 1 odc.

ocenił(a) serial na 9
Adka10

A wie ktoś czy to jest ostatni sezon czy 9 jeszcze ma być ?

Qba2312

A czy ktoś chciałaby mi odpowiedzieć na pytanie co było w końcu w wykopanej walizce przez Panią Kaplan ? Bo w końcu nie wiem czy przegapilam ten wątek czy w ogóle nie było rozwiązania tej sprawy

Magdalena_mol_filmweb

To widać, że chyba nie oglądasz tego serialu .

Anna_Maria_9

Dziękuję za taką wyczerpującą odpowiedź :) no jakimś cudem ostatniego odcinka 5 serię nie obejrzałam, ale spokojnie juz nadrobiłam i mam odpowiedź na swoje pytanie

Magdalena_mol_filmweb

Trochę mnie zdziwiło to pytanie bo teraz cały serial skupia się na tym kim jest Red skoro prawdziwy został zastrzelony przez Liz i odkopany przez Kaplan.

ocenił(a) serial na 9
Anna_Maria_9

Uważam że to będzie ostatni sezon. Red umrze mówiąc cała prawdę Liz i przekazując jej swoje imperium.

ocenił(a) serial na 9
Qba2312

A jednak nie, na oficjalnym ig pojawiły się informacje że 9 tez będzie

Qba2312

Czarna Lista,dostała zamówienie na 9 sezon.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones