PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4775}

Czarne chmury

7,4 10 298
ocen
7,4 10 1 10298
Czarne chmury
powrót do forum serialu Czarne chmury

Kiedy kręcono ten film nie było mnie na świecie. Niedawno zakupiłam go rodzicom na dvd i po obejrzeniu 8 z 10 odcinków stwierdzam, że jest genialny. Dlaczego teraz, przy takich możliwościach nie kręcą tego typu seriali tylko jakieś bzdetne telenowele, które polegają tylko na przedstawianiu kolejnych zdrad małżeńskich? Piękny film - kształcący ludzi, mówiący o patriotyźmie, przyjaźni, miłości, wierności i honorze. Teksty fantastyczne. Magda rządzi :D (tak samo jak Kalinosiu, cioteczka no i Kacper!). Dla mnie rewelacja, nie mogę się od tego oderwać i uważam, że powinni puszczać tego typu seriale w tv. Napewno wpłynęłyby na niejednego widza, ktory też zapragnąłby być tak szlachetny.

ocenił(a) serial na 10
May_morning

Matko!!!!!!!!Musiałaś(-eś) strzelać takie kazanie!!!!!!!!!!!!

May_morning

Dla mnie Twoje kazanie sie podoba. Kacper jest świetny!!!!!!!!!!

May_morning

Zgadzam się :) Genialny, wyzwalający prawdziwe wartości, takie jak patriotyzm i honor...Moja ulubiona postać to pułkownik Dowgird we wspaniałej kreacji Leonarda Pietraszaka (który jest jednym z moich ulubionych aktorów :D) Pozdrawiam!

ocenił(a) serial na 10
Catri

a ja sie dziwie ze musiałes dopiero kupic starym na dvd zeby go oglądac,,przeciez ten film to sto razy lecia juz w tv

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones