Czarny Księżyc
powrót do forum 1 sezonu

Właśnie jestem po pierwszym odcinku. Zapowiada się ciekawie. Za to lektor dno dna i 3m mułu. Założę się że to część napędowa roweru albo jakiś nieokreślony płciowo. Ok żyjmy w nowoczesnym kraju, ale mimo swojej płciowości musi mieć ktoś jeszcze talent. Osoba będąca lektorem to beztalencie 100%

Artur_Zawadzki

Nie podoba ci sie czyiś głos, więc wyzywasz go od homoseksualistów i to jeszcze w tej obraźliwej formie, jakie to typowo polaczkowe xD Co do talentu to nikt się alfą i omegą nie rodzi, równie dobrze ta osoba może być początkującym lektorem. Każdy kiedyś zaczynał i niejedno beztalencie dzięki swojej pracy, ćwiczeniom i praktyce zaczęło odnosić wielkie sukcesy gdy się na to nie zapowiadało, a inni nie dawali szans. Doprawdy że też muszę to tłumaczyć na forum o filmach, gdzie pojawiało się multum takich przykładów. Wystarczy pomyśleć i nie być toksycznym cebulackim bucem. Gratuluję odwagi, że podpisujesz się pod takimi poglądami (nie podoba mi się głos = część napędowa od roweru) swoim imieniem i nazwiskiem xDD

Demonolog_z_Rotterdamu

Przecież to film o tożsamości, "genderowy", pro-lgbt. Męscy chłopcy nie zrozumieli ... Cieszę się, że jestem gejem, a nie takim hetero-bucem jak cała reszta komentujących. Poza tym, jak można kogoś "wyzywać" od homoseksualistów? Wolę być przystojnym, inteligentnym i empatycznym pedałem niż takim hetero-burakiem jak ten ciemnogród ścigający "czarownice".

Mariusz_Snow

Też nie ogarniam co takim ludziom daje obrażanie po preferencjach, chyba chcą się upewnić w tych swoich, bo nie są ich do końca pewni, tylko po ch8j to robic w strone lektora xD

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Artur_Zawadzki

Nowoczesny kraj? Nie dziwię się, że "męscy" panowie oglądają "z lektorem". Napisy i obce języki...
Poza tym ... Ymm, przyjemnie się patrzy na takich drwali, brałbym :-) PS. Podobno facetom hetero kurczy się penis jak zobaczy napalonego geja. Skurczył się przed chwilą? :-D

Mariusz_Snow

Jak się słucha takiego beztalencia to trzeba przełączyć na napisy bo się nie da. P s Podobno facetom homo też się kurczy penis jak zobaczy napalonego geja, bo uświadamia sobie, że to jego kolej żeby być łaską

Artur_Zawadzki

Zawsze oglądam bez lektora. Słychać grę aktorską, jeśli. PS. W takiej sytuacji nic się nie kurczy, wręcz odwrotnie!

ocenił(a) serial na 4
Artur_Zawadzki

Wyłączyłam lektora po 50 sek. Nie dało się tego wytrzymać!

Artur_Zawadzki

Bez przesady, dopoki nie przeczytaam tych komentarzy wcale nie zauważyłam, że lektor nie pasuje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones