PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=199095}

Czarodziejka z Księżyca

Bishōjo Senshi Sailor Moon Super S
7,7 6 944
oceny
7,7 10 1 6944
Czarodziejka z Księżyca
powrót do forum serialu Czarodziejka z Księżyca

Nie tylko Ona zachowuje się źle wobec Bany ale i działą to na odwrót obie sobie dogryzają.Tutaj
nie do końca Chibiusa traktuje Bany jak matkę,bardziej jak siostrę....Ale jednak jest wiele
sytuacji wzruszających gdzie widać że Chibiusa próbuje pomóc Bany....Dla mnie ich sprzeczki
wręcz dodają humoru...
Dla Chibiusy na ziemi rolę matki bardziej pełniła matka Bany...bo była poważniejsza.
Do końca nie można mówić o tym że powinna traktować od razu Bany jak matkę ,tymbardziej że
na samym początku o tym nie wiedziała ,wiedziała jedynie że Bany ma srebny kryształ.A
wiedziała że jej mama jest tam w przyszłości uwięziona i nagle nie mogła zacząć traktować
młodej rozpieszczonej Bany jako matkę tylko dla niej matka byłą tam w przyszłości.....a młoda
Bany była jej bardziej obca...Ja lubię Chibiusę i nie raz mnie potrafiła rozśmieszyć ale i
wzruszyć...I tak byłą poważniejsza czasami od Bany he he w końcu to mała dama- córka
królowej:)Zresztą to tylko dziecko...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones