PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=199095}

Czarodziejka z Księżyca

Bishōjo Senshi Sailor Moon Super S
7,7 6 942
oceny
7,7 10 1 6942
Czarodziejka z Księżyca
powrót do forum serialu Czarodziejka z Księżyca

Mam już trochę latek (niedługo będę pełnoletnia), ale mimo to z chęcią obejrzałabym ją jeszcze raz.Zresztą nie tylko ja.Zanm wiele osób(nawet 20paroletnich),które czekają na powtórkę w tv...tylko czy się doczekają heh

MARUDA_5

Ja miałam to samo i korzystając z okazji weszłam na youtube i obejrzałam wszystkie serie:D powiem że warto było i nie zawiodłam się. Bo na początku trochę się obawiałam że tylko w dzieciństwie mi się tak bardzo podobało a teraz już jestem za stara na takie bajki jednak wszystkie odcinki oglądałam z zapartym tchem i miałam chyba jeszcze więcej frajdy niż 10 lat temu :D

ocenił(a) serial na 8
MARUDA_5

no i popatrz- doczekaliśmy się ;) trochę im to zajęło latek...

m_a_c_88

Ja oglądam na necie. W telewizji wiadomo nadają jeden odcinek dziennie, a tak to mogę nawet 10 obejrzeć :). Mam do Was pytanie. Czy w tej serii Super S wystąpią czarodziejki z Urana i Neptuna? Pozdrawiam wszystkich fanów anime :).

ocenił(a) serial na 8
Roszpunka91

O rany julek! znowu jest w tv- nie wiedziałam! Od kiedy leci? Nie wiecie czy ktoś nagrywa i wrzuca do sieci np. na chomiczka? Raaany co to za godziny emisji :/

m_a_c_88

No ja wyczytałam, że nadawali jakoś do połowy czerwca w soboty o 8.20 czy jakoś tak. No ale teraz cisza.

Roszpunka91

Chciałam Ci napisać we wiadomości na jakiej stronce oglądam, ale nie mogę. Zapraszam więc do znajomych :).

ocenił(a) serial na 8
Roszpunka91

Udało mi się przez dwa dni wstać i obejrzeć, ale te godziny to nie dla mnie:/ Chociaż nie ma co rozpaczać, bo wciąż powtarzają tylko pierwszą serię.
Dziękuję za zaproszenie :)

ocenił(a) serial na 8
m_a_c_88

Chyba ma TV 6 powtarzają co jakiś czas. Jakieś dwa lata temu obejrzałam w internecie i troszkę z komputera.Miło było wrócić wspomnieniami. Najbardziej jednak boli fakt, że Polska strasznie cenzuruje japońskie produkcje,chcą wcisnąć je w kategorie od lat 7. Nie wyemitowali niektórych odcinków, za względu na obyczajowość, jak i zmieniając nawet płeć bojąc się tematu homo czy bi seksualności. :/
Dobrze, że mangi nie cenzurowali.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones