PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=199096}

Czarodziejka z Księżyca

Bishōjo Senshi Sailor Moon Sailor Stars
7,7 13 263
oceny
7,7 10 1 13263
Czarodziejka z Księżyca
powrót do forum serialu Czarodziejka z Księżyca

Hej w temacie rozmawiamy o tych, którzy/które w SM najbardziej nas kręcą jako płeć przeciwna :P

Mnie najbardziej zawsze kręcili Haruka (dziewczyna ale chłopczyca o męskim stylu bycia więc ją uznaję xD Ma większe jaja niż niejeden facet), Zoisite (może ma gejowski charakter ale ja go lubię, taki dumny jest + ma ładną buźkę + długie włosy + pełni rolę generała) i Prince Diamondo (bo mroczny był, opanowany taki silny) i to taka trójca, oprócz tego lubię jeszcze Mamoru i Yatena :P Mamoru przystojny jednak choć potem zdziadział nieco na charakterze :P Yaten to kociak. Ten Seyia cały też nie jest zły... Ma charakterek. Ale główna trójca jest taka jak jest. Jadeite też był fajny. Ogólnie z generałów lubiłam dwóch młodszych tamci starsi jacyś za dojrzali byli. Nie pamiętam jaki byłPegaz i Safire. Natomiast gdybym była chłopakiem to bym głosowała z wyglądu na USagi z ostatniej części anime (bo ma supersuber długie nogi, jest zgrabna i nie ma już pucułowatej buzi :P), Rei za wygląd (ładnie wygląda w czerwonych obcasach) + charakterek, może Michiru, bo taka jest elegancka ładn a, nie wiem jak chłopaki podchodzą do chłopczyzmu Haruki i czy ona jest w stanie mocno kręcić takiego hetero mężczyznę :P Chibiusa w wersji złej czarnej damy też była ładna.

ocenił(a) serial na 10
into_the_moonlight

A zapomniałabym Ali też był fajny, trochę mnie kręcił :P

into_the_moonlight

Mnie Rei kręciła :) za co ?? za to że jest niezależna ,stylowa i pewna siebie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones