PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=199096}

Czarodziejka z Księżyca

Bishōjo Senshi Sailor Moon Sailor Stars
7,7 13 265
ocen
7,7 10 1 13265
8,0 2
oceny krytyków
Czarodziejka z Księżyca
powrót do forum serialu Czarodziejka z Księżyca

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Widzę na forum liczne dyskusję dotyczące ulubionej serii, albo też walki między dwoma postaciami (wybierz, którą wolisz bardziej).
Zakładam więc ten wątek, by każdy się wypowiedział, co do ulubionej POSTACI (bez względu na wygląd, płeć. Postać, którą najbardziej lubiłaś/eś) i ulubionej PARY.

Moją ulubioną parą była Haruka i Michiru.
Natomiast jedną z ulubionych postaci była Usagi :)

matio14

Moja ulubiona postać... Ciężko jest wybrać :) Waham się pomiędzy Usagi, Minako, Rei i ChibiChibi (:D) ale naprawdę nie umiem :) A co do pary, to oczywiście Haruka i Michiru :)

Poza tym, dla mnie, ta seria jest bez wątpienia najlepsza :)

ocenił(a) serial na 10
matio14

Nie będę oryginalna, ale najlepszą parą były oczywiście Haruka i Michiru, zaś co do postaci, to także waham się między Setsuną, Makoto i Ami. Usagi uwielbiam tylko w scenach komicznych :-)

ocenił(a) serial na 10
matio14

Usagi na 100% ulubiona postać
ale lubię jeszcze Minako i Rei

matio14

Minako / Sailor venus i Rei / Sailor mars :)

ocenił(a) serial na 10
wort801

Większość postaci lubię, nie mam jednej ulubionej. lubię i pozytywne, i negatywne osoby, prawie wszystkie, z wyjątkiem Chibi-Chibi, Beryl, Galaxii i mędrca w kapturze, a resztę lubię w miarę. Nie mam też jednej ulubionej pary.

panna_x_filmweb

co do postaci to nie mogłam powstrzymać uśmiechu na twarzy widząc Umino i jego jakże urocze okulary;)

matio14

co do pary Haruka i Michiru;) Usagi była świetna ale w parze z Seyia;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones